Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: Sklepy internetowe

Junior Member

Sklepy internetowe

Hey,
    zastanawiałam się czy macie duże jakieś doświadczenia w kupowaniu online?? Jestem ciekawa, bo sama nigdy online niczego nie zamawiałam, a po cenach np butów do biegania, czy trekkingowych widzę, że w zwykłych sklepach jest straasznie drogo, w porównaniu do internetowych. Więc na pewno opłaca się kupować w internetowych, ale czy jest to bezpieczne??

Master Administrator
    Tak jest to bezpieczne.

Ja osobiście zdecydowaną większość produktów kupuję przez internet. Oszczędzam czas i pieniądze. W ciągu 10 dni mogę zwrócić towar.

Junior Member
    Ja też jakoś nigdy problemów nie miałem a zakupów już wiele robiłem. Ponad miesiąc tem kupowałem z bates.pl świetne i wytrzymałe buty których używam do paintballa i na jakieś dłuższe wyprawy od czasu do czasu. Sprzęt mi naprawdę zaimponował jakością wykonania i jak dane mi było się przekonać to co do mnie przyszło było w zupełności zgodne z obietnicami. No ale ten sklep sprzedaje tylko sprawdzony sprzęt. Co do innych zakupów to różnie się zdarza ale ze sklepów internetowych to właściwie prawie zawsze bezpieczne.

ragnar
    Guest
    Ja również korzystam ze sklepów internetowych. Jak na razie nie miałem problemów. Jeśli już coś dzieje się nie tak to często po stronie naszej kochanej poczty. Dlatego bardziej wartościowe przedmioty lepiej przesyłać kurierem. Szybciej, pewniej i niewiele drożej.

Junior Member

Re: sklepy internetowe

Jeżeli jest to sklep zarejestrowany, prezentujący oryginalne, markowe rodukty, to czemu nie? Sam często korzystam z tego typu usług i raczej się nie zawodzę . Kolega powyżej wspomniał buty Bates 'a - zgadzam się, w przypadku butów taktycznych czy trekkingowych to chyba najlepsza w tej chwili jakość, więc śmiało możesz zaufać.

Senior Member
    I ja korzystam z możliwości kupowania przez internet. I jeszcze nigdy się nie spotkałam z problemami, choć allegro już nie darzę takim zaufaniem jak kiedys, odkąd mój brat się naciął i kupił prezent dla mojej córki, za spore pieniadze i niestety nigdy go nie zobaczył

Ja nie mam zastrzeżeń do zakupów w sieci - przynajmniej swoich. Zwykle jestem zadowolona z tego co kupiłam i służy mi to tak jak powinno. Jeśli szukasz dobrych butów do biegania to zajrzyj na newbalance.pl - to dobra marka i biegacze ją sobie chwalą. Jednocześnie w ich sklepie buty często są sporo przecenione i pewnie zapłacisz mniej niż w normalnym sklepie.

Junior Member
    Moi znajomi polecili mi sklep internetowy tanisport.pl i od niedawna zaczęłam kupować u nich, kupiłam super bluzę, bardzo ciepła. Jestem zadowolona, moim znajomym też jeszcze nie przydarzyło się żeby było coś nie tak. Jest dużo lepsza oferta niż w normalnym sklepie sportowym, dużo taniej i przede wszystkim oszczedza się czas, może jest wyjątkiem, ale nie lubię za bardzo łazić po sklepach

Można powiedzieć,że jestem stałym bywalcem sklepów internetowych. Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy zyskuje się jeszcze możliwość przejrzenia bogatszej oferty( bo właśnie taka jest specyfika kupowania w sieci- mają więcej asortymentu). Trzeba tylko pamiętać, że decydując się na zakup w sieci zawsze lepiej zapoznać się z opiniami na temat sklepu( różnie to bywa

Junior Member
    Ja i mój chłopak kupujemy ciuchy i buty do biegania, na siłownię, fitness i ogólnie do wszelkiej aktywności fizycznej w sklepach internetowych. Bardzo duży wybór markowych sportowych produktów tam mają: Nike, Reebok, Adidas, Puma i to w całkiem sensownych cenach.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów