Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

ja kupilam plastry oczyszczające i pas neoprenowy. Widzialam tez gorset wyszczuplajacy i moze sie skusze

Senior Member
    mnie też zdarzyło się kilka razy kupować rzeczy przez internet. Bo tak jest dla mnie dużo bardziej wygodniej i mogę oszczędzić czas i pieniądze...
    Ale też zdarza się, że w necie można znaleźć rzeczy, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych.
    Mój chłopak ostatnio strasznie się zakręcił się na punkcie paintballa i aktualnie poszukuje dobrych butów. Udało mu się takowe znaleźć na bates.pl
    Więc ja jak najbardziej jestem za tym, żeby kupować ubrania przez internet.

Senior Member
    ja w zasadzie nie mam zastrzeżeń co do sklepów internetowych, nigdy się nie naciełam chociaż często najpierw przymierzam coś w zwykłym sklepie, a potem dopiero zamawiam, zawsze dobrze wiedzieć jak ciuchy czy gadżety leżą na Tobie

Senior Member
    Ojee, często. A nawet bardzo często kupuję w necie. Ciuchy, buty (rzadziej - tylko jeśli nie mogę dostać takich w normalnym sklepie), nawet jedzenie mi się zdarzyło Sprzęt sportowy głównie w necie, bo jest generalnie taniej, nawet z przesyłką :-) jeśli szukacie sprzętu do ćwiczeń to możecie zajrzeć na stronkę hellhound.pl mają tam spory wybór i znają się na tym co sprzedają, więc o radę też można zapytać.

Wg mnie zakupy w sklepach internetowych stały się już normą i jest to bardzo fajna sprawa. Pamiętajmy tylko aby przed zakupem dokładnie poczytać opinie na temat danej firmy,tak aby nie zostać oszukanym.

Junior Member
    Kupuje w internecie od chyba 3 lat. Jestem na etapie, że do centrów handlowych po prostu nienawidzę chodzić... A jeśli muszę to idę po pewne, czyli coś co już dawno obejrzałem i porównałem w necie. Np. ostatnio kupiłem w Intersporcie fajne gogle Uvex w świetnej cenie. Znalazłem w sieci, poszedłem, zapytałem, zapłaciłem i do domu!

Ja prawie zawsze kupuję online, doświadczenia dobre i cena też
    www.open-info.eu

Nie znoszę robienia zakupów w realu, tłumy, czas na dojazd, a i tal często nie znajduje potrzebnej rzeczy. A w necie, na spokojnie, przy herbatce tylko klik i kupione.

Junior Member
    baaardzo często robię zakupy przez internet, dawniej głównie na allegro, teraz mam też wiele zaufanych i sprawdzonych sklepow internetowych, które mogę z powodzeniem polecać. dwa ulubione to animalia.pl - z akcesoriami dla zwierzaków, oraz hotlady.pl - z bielizną erotyczną, kosmetykami, dodatkami. korzystam też z empik.com, bo taniej, niż w salonie

Junior Member
    Ja czasem robię zakupy w internetowej aptece.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów