Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Sklepy internetowe

Senior Member
    Kupowanie online może być bardzo przyjemne oraz wygodne,pod warunkiem że trafimy na dobry i uczciwy sklep.Takim z pewnością jest www.Fitness4You.pl

Cytat Zamieszczone przez AliaS Zobacz posta
    Hey,
    Jestem ciekawa, bo sama nigdy online niczego nie zamawiałam, a po cenach np butów do biegania, czy trekkingowych widzę, że w zwykłych sklepach jest straasznie drogo, w porównaniu do internetowych.
    To prawda, chociaż nie zapominaj, że najpierw najlepiej jest przymierzyć buty trekkingowe najpierw w sklepie, ewentualnie potem szukać danego modelu w necie. Ja tak kupiłem swoje trekkingi Hi-Teca w sklepie ich dystrybutora.

Cytat Zamieszczone przez AliaS Zobacz posta
    Więc na pewno opłaca się kupować w internetowych, ale czy jest to bezpieczne??
    Sprawdzaj sobie opinie na porównywarkach cen itp. Porządnym sklepom zależy na renomie, więc te dobre starają się o klienta i są bezpieczne.

Junior Member
    Ja również nie mam żadnych zastrzeżeń co do sklepów internetowych. Sama kupuje w kilku systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Polecam sklep internetowy http://www.bioterra.pl/, sklep ze zdrową zywnością. Prodykty - pierwsza klasa

Junior Member
    Z ciekawych sklepów dla kobiet moge polecić sklep Depare.pl z ubraniami i dodatkami dla kobiet
    Maja duży wybór ciekawych ubrań

Niższe ceny to niewątpliwa zaleta sklepów internetowych. Z zakupami w sklepie wiąże się jednak ryzyko. Strona wiarygodnego sklepu powinna zawierać podstawowe dane takie jak: nazwa firmy, kontakt, adres, regulamin, NIP i Regon.

Mówisz oczywiste rzeczy dla każdego jasne. Lepiej byś powiedział coś o jakiś dobrych i porządnych sklepach internetowych. Bo tutaj się temat głównie tego tyczy. 2 lata temu jak jeszcze studiowałem zakupiłem sobie super buty sportowe w takim sklepie jak emega sport . pl. Bardzo duży wybór i co ważne wszystkie najnowsze buty w promocji.

Junior Member
    Bardzo często robie zakupy przez neta i bardzo sobie to chwale. W sumie częśniej niż w sklepach tradycyjnych. Rozumiem Twoje obawy, ale najważniejsze jest to żeby kupować w sprawdzonych sklepach, cieszących sie dobrymi opiniami. np moimi ostatnimi zakupami była bielizna (pidżama) i komplet naklejek dla całej rodziny alerodzinka.pl Z obu produktów jestem bardzo zadowolona.

Junior Member
    Bieliznę przez Internet do czego to już doszło..To nie jest lepiej kupić sobie tych przysłowiowych gatków już gdzieś na bazarku albo w jakimś takim normalnych sklepie z bielizną ? Nie róbcie sobie 'jaj' z gaci i majtek. Je trzeba kupować w tradycyjnych sklepach.

Ze swojej strony mogę polecić www.VegaSport.com.pl gdzie znajdziecie odzież oraz obuwie sportowe w niższej cenie.

Junior Member
    Ja wiele produktów kupuję w internecie (no, może nie bieliznę) Jeśli chodzi o sport to mój ulubiony sklep to insportline. A to mój ostatni zakup Mini stepper skrętny inSPORTline Jungy. (linku nie dodaję, żeby nie było że spamuję)

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów