Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Co zimą zamiast roweru?

ragnar
    Guest

Co zimą zamiast roweru?

Tak się zastanawiałem co robić zimą gdy jazda na rowerze jest sportem ekstremalnym (mam na myśli temperaturę).

Co robicie, żeby przez zimę utrzymać formę? Rowerek stacjonarny nie wszyscy lubią...

z najprostszych rozwiązań to przychodzą mi do głowy spacery codzienne, np do pracy i z powrotem...
    nadal basen pozostaje...
    albo wizyta w fitness klubie

Znam takich, którzy w zimie wcale roweru nie odstawiają...
    A ja zastanawiam się nad kupnem tego steppera Wydaje mi się, że na utrzymanie kondycji i siły mięśni nóg będzie to dobre urządzenie. |W dodatku ma wbudowany licznik kroków, spalanych kalorii...wg mnie to będzie dobry sposób na zastąpienie roweru

Junior Member Awatar nipsu
    ja też nie odstawiam roweru na zimę. ale jeśli ktoś nie lubi tak w zimnie, to może po prostu rowerek stacjonarny? albo wspomniany stepper?

Junior Member
    A ja nie lubię jeździć w zimie rowerem, ale przecież jest dużo sportów, które w zimie można uprawiać np. narty. Ja tamtej zimy wieczorem nawet na sanki chodziłam ze znajomymi

Smile a ja polecam INDOOR CYCLING :)

....czyli rowerek stacjonarny ale nie taki "domowy", tylko profesjonalny rower spinningowy do zajęć grupowych w fitness klubie. Rower ten ma płynną regulację obciążenia i tzw ostre koło, jazda na nim do złudzenia symuluje szosówkę lub MTB. Bardzo wielu kolarzy zimą preferuje ten rodzaj treningu. Ja zapraszam do Katowic

Dokładnie te same dylematy niedawno tu roztrząsałam i wybieram na razie intensywne spacery. Imam się zajęć w ogrodzie i na powietrzu - wszystko byle przetrwać aktywnie. Powoli przymierzam się do nordic walking, ale sprzęt jest kosztowny, więc trochę potrwa zanim skompletuję wszystko - potrzebne mi kije, dobre buty i jakiś ciepły strój. Parę tygodni temu założyłam, że będę jeździć na rowerze stacjonarnym, ale ja mam alergię ewidentną na "ruch w miejscu" - steper sprzedałam lata temu, rower stacjonarny nie przemawia do mnie, a ćwiczenia w domu to już w ogóle porażka, zero mobilizacji. Ja jednak najlepiej czuję się podczas aerobów na powietrzu - być może z powodu braku alternatywy i kuszących innych zajęć. Jednak jak jestem w domu, to ciągle myślę, co by tu zrobić poza ćwiczeniami.

Senior Member Awatar esia
    zima nie sprzyja rowerowi jak dla mnie,więć rower w piwnicy,a ja na seperze cała zime do wczesnej wiosny

Junior Member Awatar ciemka
    Hmmm... ja też właśnie na stepperze ćwiczę i do tego jeszcze basen

Senior Member Awatar esia
    Cytat Zamieszczone przez ciemka Zobacz posta
    Hmmm... ja też właśnie na stepperze ćwiczę i do tego jeszcze basen
    zapomnialam o basenie,raz w tygodniu ide pływać,steper co 2dni

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów