Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: Co zimą zamiast roweru?

Junior Member
    A czemu odstawiasz rower ? Wg mnie da się jeździć w zimie, jeżdzę co zimę i żyje. Dla chcącego nic trudnego. To prawda, że trzeba jeżdzić ostrożnie i nie wszystkie trasy, którymi jezdzimy latem się do tego nadają. A jeśli nie rower to Ci polecam gre w squasha...to naprawdę świetna zabawa, tyle że wyczerpująca pozdrawiam

Ja odstawiłam przede wszystkim z powodu nieprzygotowania do zimna. Nie mam odpowiedniego stroju - tak naprawdę musiałabym ubrać się od stóp po głowę, a to spory wydatek - kurtka, spodnie, skarpety, odpowiednie obuwie, jakaś czapa/kominiarka czy cuś w ten deseń, bo przecież trudno na mrozie jeździć z odkrytą twarzą - temperatura odczuwalna jest drastycznie niższa, można tym sobie bardzo zaszkodzić. Tak jak dziś, to sobie nie wyobrażam jazdy - jeden stopień i wieje jak w kieleckim. Może za rok przedłużę sobie sezon, lepiej się przygotuję.

Senior Member
    w zimę trudniej jest jeździć na rowerze, bo trzeba zainwestować w naprawdę odpowiedni strój, który będzie chronił przed utrata ciepła.
    ja w zimę polecam basen lub zajęcia fitness dla pań i siłownia dla panów. ważne żeby pozostać fit przez cały rok

zimą nadal jestem na rowerze, ale po za nim to siłownia domowa, ćwiczenia rozciągające i bieganie zimą jest super.
    www.open-info.eu

Junior Member Awatar Bucky26
    moze byc rower stacjonarny na silowni, moze byc basen, moze byc sala gimnastyczna, moze być przebiezka po parku...sporo tego mozna wymieniac...

Senior Member Awatar jagienkaFit
    aerobic, joga, pilates, siłownia, basen, stepper w domu

Junior Member
    Stepper, rowerek w klubie fitness, no i basen. Wszystko na ten temat

nie znoszę zimowych spacerów w mieście. Zazwyczaj jest obrzydliwa chlapa i po 10 metrach mam przemoczone buty.

W zimie nie musisz rezygnować z roweru. Oczywiście nie da się śmigać w terenie albo z takimi prędkościami jak w lecie, ale dojazd np. do pracy na rowerze miejskim to żaden problem tak naprawdę. Trzeba tylko odpowiednio się ubrać i bardziej uważać na drogę żeby nie wjechać w zamarzniętą kałużę.

zgadzam siew pełni z poprzednikiem
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów