Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Co zimą zamiast roweru?

a czemu miałoby być cokolwiek zamiast? Kup rowerek stacjonarny, albo jak masz możliwość to zapisz się do jakiegoś fitnessclubu na spinning, ja chodze i mam świetną frajdę z tego.

Senior Member
    Jedno i drugie można połączyć,czyli regularne wizyty w fitness klubie,oraz zakup rowerka stacjonarnego. Moja propozycja dla Ciebie to
    http://www.fitness4you.pl/rower-treningowy-body-sculpture-bc-6760-nowoac-,det,1187.html powinien przypaść Ci do gustu.

Junior Member
    Można kupić sobie np Orbitrek mechaniczny. U nas dostaniesz Total Sport Orbitrek mechaniczny OP3 to profesjonalny orbitrek z którego może korzystać praktycznie każdy. Dzięki wytrzymałej, stabilnej konstrukcji wykonanej z materiałów najwyższej jakości jest niezwykle bezpieczny. Ćwicząc na tym urządzeniu poprawiasz swoją kondycję, wysmuklisz sylwetkę, wzmocnisz mięśnie oraz spalasz zbędne kalorie

Zimą zamiast roweru można robić wiele rzeczy,mamy np bieżnię gdzie można pobiegać,basen który znakomicie wpływa na każdą część naszego ciała czy siłownia i fitness. To co wybierzemy zależy już tylko i wyłącznie od naszych preferencji.

Smile

Też miałem taki dylemat właśnie co wtedy zrobić jak nie można będzie jeździć na rowerze. W końcu wybrałem coś takiego jak - granie w piłkę nożna na hali ze znajomymi raz w tygodniu. Razem z ziomkami wynajmujemy sobie halę i tam sobie pykamy jak nie ma dobrej pogody. Jeśli właśnie przychodzi dobra pogoda to po prostu idziemy na rower na całęgo.

Ostatnio edytowane przez McCurtis2069 ; 30-03-2015 o 14:02

Dokładnie tak,zimą mamy szerokie pole manewru i tylko od nas zależy na co się zdecydujemy,ja np uwielbiam basen,bieżnię czy nawet rowerek stacjonarny,zawsze robię wszystko aby cały czas być w dobrej formie.

Tak naprawdę jeżeli mamy dobre ciepłe ciuchy rowerowe wcale nie musimy rezygnować z jazdy nawet zimą. Oczywiście czasami nie ma możliwości jazdy i wtedy wybieram trenażer rowerowy. Fajne urządzenie. Wpinam rower i jeżdżę w domu. Co prawda nie jest to to samo co jazda na zewnątrz ale zawsze coś. dodatkowo w okresie zimowym sporo biegam i pływam. Zawsze jest opcja aktywnego spędzenia czasu

To też racja pod warunkiem że faktycznie założymy odzież termoaktywną wraz z bielizną i wtedy mamy zupełnie inny komfort i możemy spróbować swoich sił biegając czy jeżdżąc na rowerze zimą. Trzeba się tylko odpowiednio przygotować.

Hmm zamiast roweru to zawsze można się po prostu zapisać na siłownię i zawsze tam sobie przypomnieć o czymś takim właśnie jak rower i po prostu no wiecie zdecydowanie przed tymi konkretnymi ćwiczeniami - rozgrzać się na rowerku stacjonarnym. : ) siłownia jest bardzo fajna ale jak wszystko może się szybko znudzić jeśli nie będziemy zmieniać ćwiczeń i zestawu ćwiczęń.

Ostatnio edytowane przez Extramagaret71 ; 26-04-2015 o 19:55

Angry

Jeśli nie rower stacjonarny, to polecam orbitrek lub bieżnię. Działa mimo wszystko bardzo podobnie, a przynajmniej nie trzeba się stresować śniegiem czy zimową temperaturą. A jeśli chcesz ćwiczyć na świeżym powietrzu- spacery, spacery lub lekki trucht.

Ostatnio edytowane przez ULTRATOMASA97 ; 28-04-2015 o 15:55

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów