Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Narty w Alpach

Senior Member Awatar KAnka

Narty w Alpach

Mamy już wątek o nartach w Polsce to proponuję dyskusję o ulubionych alpejskich stacjach.
    Temat na czasie, bo sezon lada dzień rusza

Moje typy:
    - Francja - Espace Killy (Tignes i Val d'Isere)
    - Francja - Trzy Doliny (a szczególnie Val Thorens)
    W obu regionach baaardzo dużo stoków, fajne trasy, lodowiec.
    No i lubię francuski język i kuchnię, więc mi najbardziej francuskie Alpy odpowiadają

- Austria - Zillertal (choć ostatnio było zbyt tłumnie na stokach. zaczynały się tworzyć kolejki do wyciągów, a tym mówimy nie
    Mieszkałam koło Zell am Ziller następnym razem wybrałabym Mayerhofen, gdzie dużo więcej działo się wieczorami...

Narciarskie pozdrowienia!

Senior Member Awatar KAnka
    Nikt z forumowiczów nie szusuje w Alpach..?

Które kurorty najlepsze na podryw i dobrą zabawę?
    Zobaczcie:
    http://www.narta.pl/zimowe_aktywnosc...iarza,8,0.html

:lol:

Senior Member
    ja polecam Zermatt w Szwajcarii, to naprawdę fajne miejsce, aby wypocząć, do tego samochodem nie da się dojechać do wielu miejsc, dzięki temu oprócz szusowania, można również zapomnieć o jeździe na czterech kółkach:0

Poza tym jest tu duża ilość różnej długości i trudności tras zjazdowych.

Naprawdę polecam

Junior Member
    Alpy to wspaniałe miejsce na białe szaleństwo. Ja osoboście polecam
    wyjazd na narty do Alpe D'huez - Francja lub też do Tignes, czy do Livigno we Włoszech

Junior Member
    Narty w Alpach to naprawdę cudowne doświadczenie. Niejednokrotnie jeździłem w polskie góry z rodziną, ale to czego doświadczyłem w Austrii jest nie do opisania. Całkowicie inny poziom.

W zeszłym sezonie zabrałem żonę oraz dziecko w Alpy (swoją drogą korzystaliśmy z naprawdę dobrego biura - http://www.beskidtravel.pl/). Pojechaliśmy na tydzień, ale tak nam się spodobało, że po dogadaniu się z organizatorem zostaliśmy kolejne 7 dni.
    Piękne widoki, zadbane i bezpieczne stoki oraz przemili ludzie – to są właśnie Alpy.

Uprawnienia umieszczania postów