Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Soczewki Kontaktowe

Soczewki Kontaktowe

Kto z Was nosi? Jakie macie problemy? doradzamy, pomagamy

Senior Member Awatar KAnka
    Noszę od 9 lat.
    Zaczynałam od miesięcznych zdejmowanych na noc, ale zrezygnowałam bo miałam uczucie, że oczy nie oddychają, czesto robiły się pożółkłe.
    No i upierdliwa jest zabawa z czyszczeniem, pudełeczkiem, płynem...

Teraz preferuję jednodniowe. Sterylnie, szybko, wygodnie.
    Używam różnych - często tych najtańszych z Vision Express (seria iwear), teraz akurat Focusów. Jestem zadowolona, choć są małe minusy -
    soczewki jednodniowe są bardzo cieńkie i przy pocieraniu powiek potrafią wleźć gdzieś głęboko, a prz zdejmowaniu podrzeć się.

W ekstremalnych sytuacjach typu noc pod namiotem w tropikach, noc w pociągu itp. zakładam soczewki, w których można spać, ale są tak twarde, że wciąż je czuję.

Pozdrawiam soczewkowiczów

soczewki wygodna sprawa, ale faktycznie o higiene trzeba dbać.
    a te dobowe to nosisz B&L?

Teraz akurat zakupiłam większą paczkę Focus Dailies firmy Ciba Vision.
    I jestem z nich zadowolona, ale właściwie z każdym dobówek byłam zadowolona.

I co? Więcej nas-soczewkowców tu nie ma?

Senior Member
    soczewki to moim zdaniem najlepszy wynalazek fakt o ich higienę trzeba dbać, ale to mała cena za komfort uprawiania sportu

Junior Member
    Ja bardzo chwalę sobie Air Optix, soczewki kontaktowe miesięczne. Najczęsniej kupuję soczewki na szkla.com. Ostatnio właśnie kupiłam dwa opakowania soczewek i dostałam płyn gratis. Polecam ten sklep, ponieważ jest bardzo duży wybór, a co do moich soczewek to są hydrożelowe, jest to nowsza generacja popularnej soczewki Air optix (O2 Optix).
    Materiał, z którego zbudowana jest soczewka pomaga utrzymać nawilżenie, minimalizując tempo odwodnienia.

Też używam soczewek air optix i też zamawiam je w szkla.com.
    O wiele taniej niż u optyka jest w tym sklepie, prawda?
    A poza tym ja mam to do siebie, że zamawiam soczewki na ostatnią chwilę, ale zamawiając u nich mam pewność, że błyskawicznie dostarczą mi je do domu.

Ja raz kupiłam na tej stronie, ale już chyba pozostanę ich klientem. Skusiła mnie cena, kupiłam jakieś wielkie opakowaie focusów i wyszło dużo taniej niż te iwear'y z Vison Express.
    Dostarczyli migiem, ładnie zapakowanie i jeszcze długopis w prezencie

Senior Member
    Idąc za poleceniem Horsefly, również zajrzałam na tą stronkę i muszę przyznać, że będę jej stałym gościem super ceny. A szkła hydrożelowe są naprawdę super Nie ma się uczucia suchości w oczach, airopex są godne polecenia

Junior Member

Soczewki dla sportowca :)

Witam,
    tak jak i Wy nie wyobrażam już sobie uprawiania sportu bez soczewek
    Wiadomo, że w internecie jest taniej niż u optyka, ale ja od szkla.com wolę SoczewkiDlaCiebie.com
    Nie analizowałam wszystkich cen w tych dwóch sklepach, ale noszę
    Contact Day30 Zeiss i mają je taniej niż na "szkłach".

w sumie chodzi mi o to że czasem warto poszperać w internecie, bo na najpopularniejszych stronach nie zawsze jest najtaniej

... ale na allegro nie radzę kupować, raz się przejechałam, bo chciałam zaoszczędzić 10zł i nie warto

Tak czy inaczej pamiętajcie: higiena na pierwszym miejscu !

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów