Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Aktywność zimą

Aktywność zimą

Co robicie żeby utrzymać swoją formę zimą? Uprawiacie jakieś sporty, gimnastykę, chodzicie na siłownie,fitness?

Senior Member
    Oczywiście basen, basen i jeszcze raz basen dobrym sposobem aktywności fizycznej sa dłuuuuuuugie spacery z psem i nordic walking

No to super. Ja bym dodał jeszcze taniec, jako aktywność i spotykanie sie z przyjaciółmi.

Senior Member
    Zapomnieliście o najważniejszych aktywnościach zima: łyżwy, narty, sanki... no i robienie bałwana i śnieżki

Ja dodam jeszcze ubieranie choinki, śpiewanie kolęd i wspólne spędzanie świąt.

Senior Member
    tak, to jest dopiero zimowa aktywność Fakt zapomnieliśmy o łyżwach, dobrze, że odżywa trend na ten sport

a ja tańczę staram się minimum raz raz w tygodniu (zazwyczaj w sobotę) przez jakieś 3-7 godzin

W Sylwestra to sobie koleżanka dopiero potańczy do białego rana.

Junior Member
    Mimo mrozów jakie ostatnio nas nawiedziły staram się regularnie biegać. Nie zraża mnie brzydka pogoda czy nieprzyjemna aura. O zdrowie i kondycję trzeba dbać przez cały rok i ostro się tego trzymam.

Senior Member
    Polecam artykuł a propos tematu: http://www.fit.pl/dzieckoifitness/zi...256,0,0,0.html

Sama chętnie spędzam czas aktywnie ze swoją córeczką: lepienie bawana, wojna na śnieżki, a ostatnio łyżwy. Rewelacja

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów