Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Aktywność zimą

Senior Member
    łyżwy to super okazja do wyrzeźbienia ciała i poprawienia swojej kondycji, szczególnie zima. Fajnie, że trend na łyżwy wraca)

aktywność zimą? Hm.. NORDIC WALKING! Jestem świezo upieczona fanka tego sportu Jest super

Jazda na rowerze zimą, bieganie i siłownia w domu - to podstawa
    www.open-info.eu

Junior Member Awatar Bucky26
    Basen, gierki w kosza na sali, łyżwy, tenis pod balonem i lepienie bałwana

Junior Member
    Myślę, że warto w ramach aktywnego spaceru wybrać się w jakieś niższe partie gór. Dostarczy nam to dużo tlenu, a także niezapomnianych wizualnych wrażeń, gdyż zimą góry są naprawdę piękne.

Basen, fitness to wszystko jasne, ale jeśli zima, to przede wszystkim narty albo snowboard :-) Kiedyś dużo jeździłam na nartach, później przestałam i od niedawna jeżdżę na snowboardzie :-) W tamtym roku niedaleko miejsca gdzie mieszkam otworzyli nawet stok i wyciąg narciarski, ale jeszcze tam nie byłam. W tym roku się na pewno wybiorę.

aktywność zimą

Aktywność zimą.. ? hmmm.. napewno treningi na hali, dodatkowo siłownia, ale mniej aktywnie (raz w tygodniu) ponadto - jeśli tylko jest możliwość - góry, snieg, stok, deska i jaaaa.

Junior Member
    Przegląda
    Poland
    Zimą to obowiązkowo wyjazd w góry na narty! U mnie to już tradycja, że co roku w styczniu lub lutym pakuję sprzęt, kurtkę, ciepłe skarpety i ruszam na stok Po całym dniu konam ze zmęczenia, ale im więcej ruchu tym więcej uwalnia się endorfiny i człowiek jest szczęśliwszy
    Wysokiej jakości skarpety damskie oraz męskie w atrakcyjnej cenie!

Zgadzam się,zima wyjazd na narty będzie czymś wskazanym aby poszaleć na stoku i szlifować kondycję,jednak nie zapominajmy także np o basenie który znakomicie wzmocni ma]naszą kondycję i dzięki temu popracujemy także nad innymi partiami mięśni.

Ja z racji że czekam na sezon narciarski od momentu kiedy się kończy nad kondycją i formą na stok ćwiczę cały rok. Ostatnio nawet w Karpaczu mikro ślizgi zrobiłem na igielicie. No i do tego wzmacnianie nóg - głównie rower i basen.
    Obóz studencki Livigno - dobra zabawa gwarantowana

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów