Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Aktywność zimą

Basen jak najbardziej o czym pisałem poniżej,natomiast zimą mamy też inne możliwości jeżeli chodzi o np sporty zespołowe i możemy grać na hali w piłkę nożną czy siatkową,to także bardzo dobra opcja dla naszego ciała mięśni i kondycji.
    www.citysport.com.pl - obuwie sportowe.

[url=http://citysport.com.pl]obuwie sportowe Adidas,Nike[/url]

Junior Member
    A ja zimą jak i każdą inna porą roku bardzo lubię biegać i nie przeszkadzają mi niskie temperatury.

Junior Member

Smile

Nawet w zimę biegałeś to po prostu bardzo okej i fajnie jak się tak po prostu nie bałeś, że nie złapiesz w czasie biegu żadnego wirusa..Ja bym się nie odważył i w zimie tylko akurat sobie jeździłem na nartach i tylko po prostu no wiecie czasem poszedłem na basen. Zdecydowanie nie chciałem nabrać na masie i musiałem po prostu jakoś być sportowym.

Pasjonujące historie opisane na blogu http://marketingowiec.bloog.pl/, zajrzyj koniecznie.
    Ostatnio edytowane przez Melodie77 ; 15-06-2015 o 16:15

Junior Member
    Ja chodzę na zumbę ćwiczenia w postaci tańca a czasami wybieram się na lodowisko z mężem , czy na basen zależy jak jest wolny czas , a jak nie to idę pobiegać i już

Jeżeli chodzi o aktywność fizyczną podczas zimy, to też mamy cały wachlarz do wyboru, może być to np: basen, siłownia lub spędzanie czasu na stoku jeżdżąc na nartach i właśnie tą opcję polecam najbardziej

Ja lubię biegać gdy jest zima. Biega mi się wtedy lepiej niż np gdy jest lato. Bieganie jest również mniej wyczerpujące. Jedyne o czym trzeba pamiętać to ciepłe ubranie, które nie będzie blokować przepływu powietrza.

Junior Member
    Tutaj pełna zgoda, podstawą biegania podczas zimy i chłodniejszych dni, będzie odpowiedni ubiór i odzież, tak aby sie nie przeziębić. Inną opcja jest kupno bieżni i trening w naszej domowej siłowni, co też jest bardzo dobrym rozwiązaniem podczas zimy.

Junior Member
    Przede wszystkim regularnie basen. Ostatnio chodzę na niego częściej niż na siłownię,a le coraz bardziej przekonuje się do pływania. Jest przyjemniejsze niż ciągłe podnoszenie hantli, czy ławeczka. Po świętach wybieram się na narty w Alpy więc ruchu raczej mi nie zabraknie, a póki co staram się jeszcze przynajmniej 2-3 razy w tygodniu pobiegać, zwłaszcza jak jestem zestresowany.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów