Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58

Wątek: Aktywność za kierownicą

Ja częśto podczas jazdy samochodem po prostu napinam mocno mięśnie brzucha i rozluźniam - tak seriami robię Częśto jeżdżę autostradą więc tam ie trzeba się spinać korkami itp i można sobie ćwiczyć.

Junior Member
    Za kierownicą, cała moja aktywność fizyczna to śpiewanie piosenek tych, które słyszę w radiu. Podziwiam osoby, które nawet wtedy starają się być aktywne fizycznie. Ja nawet o tym wcześniej nie pomyślałam i nie sądzę, żebym coś robiła w tym temacie. Trochę to dla mnie abstrakcyjne.

Junior Member
    Ja nie mam z tym wikszego problemu na co dzień , jak jeżdżę do pracy , to potwierdzi chyba każdy mieszkaniec dużego miasta- oczy dookoła głowy!! Ale w dłuższe trasy , jak np. do rodzicow jadę , to co ok. 20 min zatrzymuję się przy drodze , robię parę skłonów , na pobudzenie.

Junior Member
    O , śpiewanie! Tak , jak kiedyś zobaczycie krawaciarza , śpiewającego bardzo głośno coś typu " under my umbrella , ela , ela , ela" albo coś innego wymagającego umiejętności spiewania , i będzie to jakiś dźwiękowy koszmar- tak , to właśnie ja.

Junior Member
    U mojego kolegi sprawdziła się także woda oraz koktajle, akurat chyba z Herbalife, ale nie jestem pewna. Taka robota jest ciężka i ciężko tu mówić o jakimś ruchu czy ćwiczeniach, na głowę mozna dostać... on pił te koktajle i tylko obiad jadł jako stały posiłek...

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ja nie mam takiego problemu i jestem w stanie nawet kilka godzin jechać bez zmęczenia.Dla mnie jazda jest już samą formą odpoczynku

Ja to zawsze muszę sobie zrobić tak około po 3 godzinach jazdy tak z 15minut przerwy. To bardzo lubię i to mi bardzo odpowiada. Chociaż i tak muszę powiedzieć, że ja też bardzo lubię jechać samochodem bez przerwy. Wtedy czuję moc mojej fury. Wtedy wiem, że jadę do przodu cały czas.

Włączam głośno radio , piję wodę mineralną , śpiewam razem z radiem . A przy dłuższych trasach co godzinę wysiadam na parę skłonów , machanie nogami( pewnie inni kierowcy umierają ze siechu na ten widok) , staram się też pooddychać głęboko , tak- świadomie.

Junior Member
    Rozciągam się. Ogólnie, stosuję się do zasady, że jadąc w dłuższą trasę robię co 3-4 godziny postój, taki na rozprostowanie nóg, na kawkę na stacji benzynowej, na toaletę... cokolwiek...

Junior Member
    ja wciągam i "wyciągam" brzuch tzn z każdym oddechem staram się poruszać mięśniami brzucha i naprawdę widzę efekty, a przynajmniej mi się nie nudzi :P

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów