Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: wypad na narty-dokąd najlepiej?? znacie te miejsca?

Junior Member

Question wypad na narty-dokąd najlepiej?? znacie te miejsca?

Hej!
    W przyszłym roku (luty/marzec) zamierzam wraz z moim chłopakiem wyjechać na ferie w góry, mam tylko problem z wyborem miejscowości. Chciałabym aby było to miejsce zagraniczne zarówno nadające się do jazdy na nartach jak również do spacerów i zwiedzania. Jakiś czas temu znalazłam ofertę 5 kierunków: http://www.skarbiec.biz/lifestyle/mi...01_12_2009.htm stanowiących kwintesencję krystalicznego powietrza, bajkowo ośnieżonych gór oraz idealnie przygotowanych tras narciarskich.
    Jeśli ktoś z Was był w jednym z rejonów wymienionych w wyżej wymienionym linku to proszę o pomoc w doradzeniu który z nich naprawdę jest wart odwiedzenia.. Byłabym też wdzięczna za przedstawienie mi kilku pensjonatów znajdujących się w tych miejscowościach za rozsądną cenę.
    Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Senior Member
    Ja polecam Tyrol, naprawdę piękna kraina.
    Poczytaj sobie więcej tutaj: http://www.narta.pl/aktualnosci_impr...aina,60,0.html

Junior Member
    Hej,
    Ja polecam ci Włochy Marilleva . Sama wybieram się pod koniec lutego mam nadzieję ,że bedzie super. Pozdrawiam

Senior Member Awatar KAnka
    Francja - Trzy Doliny!!!
    Najwięcej tras w Europie, hotele położone przy samych stokach, super!
    Polecam szczególnie zakwaterowanie w Val Thorens, najwyżej położonej stacji narciarskiej w Europie.

Junior Member

wypad na narty-dokąd najlepiej?? znacie te miejsca?

Francja to faktycznie super miejsce na narty!!! Kilometry tras i każdy może sobie coś wybrać. Dodatkowo wina, sery i ciasteczka francuskie z kawka na śniadanie Polecam gorąco!!!

Włochy i Francja to chyba najlepsze miejscówki na narty. Był ktoś może w Aussois we Francji? Ostatnio na tym facebooku http://www.facebook.com/DOBRENARTY znalazłam informacje, że to super miejsce na narty. Podobno jest 50 km tras zjazdowych. Ktoś był podzieli się wrażeniami?

Junior Member
    Hej,
    Ja w tym roku wybieram się na Słowację w okolice Chopoku . Znajomi polecili mi wyjazdy zimowe z OIS . Nowy Rok przywitam w cudownych słowackich Tatrach już się nie mogę doczekać

Junior Member
    Ja tymczasem juz za 3 tygodnie jade do VT - bylam tam 2 lata temu, jest to najwyzej polozona stacja narciarska w Europie - multum tras, snieg gwarantowany no i cenowo tez nie wychodzi najgorzej

Junior Member
    Dość sporą popularnością cieszą się Włochy Osobiście jeszcze tam nie3 miałam przyjemności pośmigać, ale może w tym sezonie się wybiorę w końcu - zależy czy fundusze pozwolą Same najczęściej jeżdżę w Polsce (Niestety) a już bardziej opłaca się odwiedzić naszych sąsiadów, np. Czechy.

Junior Member
    Słowacki "Chopok" i 50% zniżki dla nas - polaków - to coś co spodoba się każdemu amatorowi śnieżnych szaleństw. Tanio, blisko, a i słowaczki ładne :-)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów