Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: łyżwy

Senior Member

łyżwy

Co myślicie o powracającej modzie na łyżwy?? Mnie się bardzo podoba

Wydaje mi się, że łyżwy przez cały czas są na topie, zwłaszcza w większych miastach gdzie lodowisk nie brakuje i bajecznie wyglądają
    ja jednak za tym sportem nie przepadam, może kiedyś polubię, jak się nauczę ustać mając na nogach łyżwy

Senior Member Awatar KAnka
    Ja nawet nieźle sobie radzę, a to pewnie dlatego, że w dzieciństwie śmigałam na rolkach sporo.
    Ale jakoś bardzo mnie nie rajcują łyżwy, tak akurat zeby kilka razy zimą wyjść to ok, ale więcej to już nie.

Fajny pomysł miało warszawskie Lodowisko-Figlowisko (koło Multikina Ursynów, metro Imielin) - są czynni całą dobę!

łyżwy można uprawiać cały rok i to jest właśnie główna zaleta tego sportu. Idziesz na łyżwy, kiedy na dworze 30-sto stopniowy upał super doznanie

Jazda na łyżwach jest fajna. Tylko trzeba na nie znaleźć czas. Samemu się nie chce. Lepiej jeździć z kimś. Ale, jak najbardziej popierać. Jak bylem młodszy to sobie lubiłem pojeździć na łyżwach. Lodowisko miałem blisko, bo za blokiem.

Senior Member

Smile

I ja lobię jazdę na łyżwach. To świetny sposób na spędzenie aktywnie czasu zimą. Nie potrzeba też dużo sprzętu, a ni nie jest drogi. Sama jeżdżę z córeczką jak tylko mamy chwilę. A więcej o sportach zimowych przeczytacie tu: http://www.fit.pl/dzieckoifitness/zi...256,0,0,0.html

Senior Member
    Mnie też się podoba jazda na łyżwach, chociaż powiem wam, że ja miałam tylko raz przyjemność uprawiać ten sport. Ale strasznie mi się podobało na lodowisku I nawet jakoś strasznie się nie potłukłam ( może dlatego, że głównie trzymałam się bandy ) Ale i tak mi się strasznie podobało.
    A jeszcze mam do was pytanie, jak nie ma sezonu na łyżwy to jeździcie na rolkach ??

Ostatnio powstaje więcej lodowisk więc łyży jak najbardziej są fajne na niedzielny wypad, ale szybko się nudzą niestety. Teraz rolki wygrały pulę
    www.open-info.eu

Junior Member Awatar Bucky26
    tez lubie łyżwy, tylko troche szkoda,ze wszystkie lodowiska maja zawsze taki sam kształt i ze jezdzie sie w koleczko ze wszystkimi....wolałbym poszaleć bez ograniczeń (jak na rolkach np) niestety zamarzniete stawy sa niepwene i nie równaja sie nawet z super przygotowana taflą lodowiska... Zaczalem ost(w trakcie igrzysk) ogladac hokej...calkiem przyjemna dyscplina...obejrzalem prawie cale play-offy amerykanskiego NHL'u

Junior Member
    Zgadzam się, jazda na łyżwach byłaby fajniejsza, gdyby były inne trasy. Racja, że jazda w kółku nie jest satysfakcjonująca, no ale może kiedyś

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów