Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: łyżwy

wielką fanką łyżew nie jestem, ale lubię czasami pojeździć. Jak uda mi się kogoś namówić żeby ze mną poszedł, to wtedy chętnie. Albo jak ktoś mnie wyciągnie Ale jakoś tak narty i snowboard bardziej mnie rajcują niż łyżwy :-)

Junior Member
    uwielbiam łyżwy ! ale faktycznie samemu to nie ma sensu... kupilam sobie figurówki i mam zamiar molestować znajomych fajny tekścik - http://www.naobcasach.pl/a.49402.Jaz...j_rodziny.html

Senior Member
    Rany jak ja dawno na łyżwach nie jeździłam. W dzieciństwie nie schodziłam z lodowiska, korzystałam z tego, że ojciec mojej koleżanki pracował właśnie w tym miejscu i wpuszczał nas za darmo. Zawsze to była świetna zabawa i nieraz obolała kość ogonowa

Jak najbardziej jestem zwolennikiem jazdy na łyżwach Kto by nie lubił od czasu do czasu wywrócić się na twardej tafli lodu Ale już tak serio to sama w sobie jazda sprawia wiele przyjemności więc jak tu ich nie lubić?

Łyżwy ? Ja uważam, że to świetny sport. Ktoś powiedział " że wraca do mody " :/ One zawsze były /są i będą modne .Zaczęłam na łyżwach jeździć jak skończyłam 7 lat , teraz nie jeździłam bo zaszłam w ciąże dwie zimy pod rząd ,ale wcześniej? Jazda na łyżwach nie dość ,że sprawia uciechę to w dodatku ,pięknie się wysmuklają nogi

Jak dla mnie to łyżwy zawsze będą modne :P no .. może rzeczywiście w ostatnich czasach tylko się słyszy o nartach i snowboardzie. Dobrze ,że znów te łyżwy wracają do łask , bo sport sam w sobie jest super. Chętnie bym nawet teraz się wybrała na lodowisko ale niestety jest połowa czerwca

Junior Member
    ja to nawet nie miałam okazji jeszcze nigdy pojeździć na łyżwach wiec w kółko w zupełności mi wystarczy. Gdzie najlepiej nauczyć się jazdy na nich gdzieś w trójmieście znacie dobre lodowisko?

Wystarczy raz spróbować aby przekonać się co lodowiska oraz łyżew. Dla mnie jest to bardzo fajna odskocznia,coś całkowicie innego niż do tej pory,naprawdę polecam bo warto

Twitter Autoposter

Make your Web RSS for Auto Post to Facebook Group .

Akurat teraz sztucznych lodowisk w wielu miastach w Polsce nie brakuje, więc polecam spróbować bo mimo początkowego strachu zapewniam że warto, jest to znakomita zabawa oraz nowe doświadczenie, same łyżwy można też wypożyczyć, wcale nie trzeba kupować nowych.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów