Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Wypadanie włosów

Senior Member Awatar KAnka

Wypadanie włosów

Od jakiegoś czasu potwornie wypadają mi włosy.
    Zostają na szczotce, na poduszce po nocy, pod prysznicem...

Zawsze miałam cienkie, delikatne i w małej ilości, ale teraz to już przesada...
    Uprzedzając pytania - byłam u learza, wszystkie wyniki standardowych badan są ok.
    No więc staram się ratować zdrowym odżywaniem i suplementacją - skrzyp.
    Ale nie pomaga.
    Teraz trafiłam na kapsułki Oenobiol-wypadanie włosów, ale cena mnie odstrasza.
    Używał ktoś? Warte swej ceny (60 szt-ok.55zł)?

Z wiekiem już takie rzeczy człowiekowi przychodzą
    Ja miałam z tym też problem przez pewien czas - w sumie patrząc wstecz, jeszcze 5 lata temu miała o połowę włosów więcej... niestety
    Takie tabletki myślę, że w jakiś sposób oddziałują na kondycję naszych włosów. Ja przez 3-4 miesiące łykałam Innoev (kosztują ok 90 zł) i naprawdę zmiana była widoczna już po kilku tygodniach. Więc mogę jej polecić.

Senior Member
    na wypadające włosy dobry jest skrzyp, wzmacnia strukture włosa. Włosy wzmacnia również systematyczne podcinanie

Senior Member Awatar KAnka
    Skrzypu próbowałam i nie pomaga.

A słyszałyście o analizie włosa?
    To badanie, które określa ilość pierwiastków w organizmie, podobno skutecznie pokazuje czego nam brakuje, a czego mam aż nadto.
    Co o tym myślicie? Warto zainwestować?

Prolab

Ja Ci polecam Prolab-sama stosowałam- to jest taka seria, możesz jej używać wg uznania i potrzeb-szampon, lotion-taka rzadka odżywka bez spłukiwania i ampułki do wtarcia we włosy przed myciem. 2 miesiące powinny już dać Ci zadowalające efekty, jak zechcesz dłużej stosuj, zresztą sama ocenisz

Zapraszamy do testu

Kwestie tego problemu chciałabym poruszyć przez pryzmat testu, jaki jest w sieci.
    W listopadzie 2009 w aptekach i sklepach kosmetycznych pojawiła się Subrina Recept w nowym opakowaniu z jeszcze bardziej skuteczną recepturą. Produkty tej marki przeciwdziałają przetłuszczaniu się włosów, ich wypadaniu, a także zwalczają łupież. Jednocześnie na rynek wprowadzona została nowa marka, która także została stworzona z myślą o problemach skóry głowy. W związku z tym poprosiliśmy losowo wybranych klientów aptek, którzy w styczniu kupili nasze produkty aby podzielili się z Państwem opiniami na ich temat oraz wrażeniami z przebiegu swojej kuracji. Wypowiedzi są całkowicie szczere i autentyczne! Relacje z przebiegu kuracji będą pojawiały się na blogu cyklicznie, zawsze w ostatnim tygodniu miesiąca. W ten sposób każdy internauta może regularnie śledzić rezultaty działania naszych produktów.
    Jeśli i Ty jesteś zadowolona ze wspomnianych kosmetyków i chciałabyś swoją opinią wskazać innym drogę do rozwiązania problemów z włosami napisz!
    Może w związku z ich używaniem zyskasz coś więcej niż piękne włosy?...sprawdź na www.dbamowlosy.com.pl!

Hmm ja tez się meczę z włosami. Stosuje Capivit piekne włosy ale zeby pomogły takie tabletki na włosy, trzeba brac je bardzo długo, min kika miesięcy... a w tym czasie można wszystkie stracić

Poza tym myje włosy wywarem z pokrzywy, jem sałatki z pokrzywą.. teraz na wiosnę pokrzywa jest młoda i świeża więc bez problemu można sobie ją włączać do posiłków. Tylko musi byc zebrana z czystych miejsc, a nie z centrum miasta ;P jak się ją pogniecie, posieka, to nic nie parzy, od razu mówię
    I bardzo pomaga na włosy! Tylko wiadomo, że jakiś czas trzeba ją stosowac oczywiście.

warto zrobić sobie badania krwi, problem z wypadaniem włosów może się wiązać z anemią lub chorą tarczycą
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

loxon

Polecam loxon - naprawdę pomaga. Efekty zobaczysz po jakimś miesiącu stosowania. Loxon 2% kupisz bez recepty w każdej aptece

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów