Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Wypadanie włosów

Junior Member
    jedyne co mi pomoglo to kamiwaza :-)
    wciera sie wskore glowy

Junior Member

Moja diagnoza: niedobór Siarki i selenu

Etap wypadania włosów mam juz na szczęście za sobą i postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem. w historii przerobiłam wiele specyfików na bazie popularnego skrzypu,. Naturalne "babcine" odzywki, maseczki także bez szału. systematyczne podcinanie również nie zahamowało procesu. W końcu ostatnim ratunkiem okazała się analiza pierwiastkowa włosa, początkowo uważałam, że to takie wróżenie z fusów....
    Diagnoza niedobór selenu, siarki. Nadmiar cynku. Zaopatrzyłam się w odpowiednie preparaty selen+e, Sufrin z biosiarką i łykałam każdego dnia 2x dziennie. Odstawiłam cynk który wcześniej regularnie stosowałam na problemy ze skórą. Proces "naprawczy" moich włosów trwał koło 5 miesięcy i efekt : włosy juz nie lecą są naprawdę ładne. A po siarce nawet cera się poprawiła i paznokcie. Choć problem w jej stosowaniu miałam wielki gdyz po zażyciu każdej drażetki bardzo mi sie odbijało. No ale było minęło.. problem zażegnany :-)

Junior Member
    Myślę, że warto wydać więcej jeżeli środek jest sprawdzony. Przewertowała chyb cały internet i najlepsze opinie ma ten OENOBIOL Anti-Chute. Któraś z was jeszcze to próbowała? Jest dużo opinii od mężczyzn którzy łysieją androgennie, ale kobietom to też się przytrafia

Chyba zamówię ze dwa opakowania i zobaczymy...

PS. Macie jakieś źródło tych tabletek? Widziałam na stronach jakiś czas temu były dostępne za około 70zł. Teraz można je tylko kupić na Allegro, no i są trochę droższe...

Junior Member
    czasem wypadanie włosów może mieć związek ze stresem, dlatego dobrze jest częściej się relaksować, więcej przebywać na świeżym powietrzu

Junior Member
    Odkąd zaczęłam farbować włosy nie mogę się uporać z ich wypadaniem zastanawiam się czy dermatolog może doradzić w tej kwestii, co o tym myślicie? Chętnie wykorzystałabym metodę koleżanki z tymi tabletkami na prostatę ale nie mam objawów łysienia przy czubku głowy więc jeśli ma mi nie pomóc to nie chce łykać bez sensu.
    Sylwia_9009 jest offline

Junior Member
    Odkąd zaczęłam farbować włosy nie mogę się uporać z ich wypadaniem zastanawiam się czy dermatolog może doradzić w tej kwestii, co o tym myślicie? Chętnie wykorzystałabym metodę koleżanki z tymi tabletkami na prostatę ale nie mam objawów łysienia przy czubku głowy więc jeśli ma mi nie pomóc to nie chce łykać bez sensu.

Specjalisty zawsze warto zapytać, myślę, że dermatolog albo jakiś wysokiej klasy kosmetolog mogą coś zaradzić. Oczywiście warto wybierać takich, którzy specjalizują się w skórze głowy. Ja miałam problem z wypadającymi włosami jak zmieniałam pracę i przeprowadzałam się do innego miasta, a przyczyną był... stres Po 3 miesiącach problem zniknął.

Ja już się z tym nie męczę bo mi akurat już wszystkie włosy wypadły i już żadnych włosów swoich nie posiadam. Teraz już mam gorszy problem bo już nie wiem jak mam myć głowę bo teraz mam tylko tą suchą glacę i to nie mnie jakoś przeraża i to mi się nie podoba.

podobno łagodzący wpływ na wypadanie włosów mają delikatne szampony na bazie skrzypu

Junior Member
    Ja na wypadające włosy stosowałam kiedyś szampon z pokrzywy, a poza tym tabletki ze skrzypem. Pomogło.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów