Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Wypadanie włosów

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez KAnka Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu potwornie wypadają mi włosy.
    Zostają na szczotce, na poduszce po nocy, pod prysznicem...

Zawsze miałam cienkie, delikatne i w małej ilości, ale teraz to już przesada...
    Uprzedzając pytania - byłam u learza, wszystkie wyniki standardowych badan są ok.
    No więc staram się ratować zdrowym odżywaniem i suplementacją - skrzyp.
    Ale nie pomaga.
    Teraz trafiłam na kapsułki Oenobiol-wypadanie włosów, ale cena mnie odstrasza.
    Używał ktoś? Warte swej ceny (60 szt-ok.55zł)?
    a ja proponuje wcierkę z mielonych nasion kozieradki, mi pomogło a i jeszcze urosło mnóstwo nowych babyhair

ja kiedyś masowałem ręcznikiem nasączonym wodą z solą moje zakola i nawet coś tam pomogło, M. Tombak o tym pisał w jakiejś swojej książce. Ponoć daje to lepsze ukrwienie cebulek.

podobno skrzyp może być pomocny na wypadanie włosów. warto stosować szampony z jak najbardziej naturalnymi składnikami.

Polecam Neril Garniera - początkowo może nieco nasilać wypadanie, ale efekt po zakończeniu kuracji jest trwały i oprócz mocnych włosów pojawiają się także "baby hair", czyli nowe mini włoski. Używałam wcierki. Jest też szampon, ale w moim przypadku za bardzo wysuszał włosy. Dobre są także maski typu "wax", warto stosować te produkty jednocześnie dla wzmocnienia efektu.

Junior Member
    Od siebie polecam sumplementację. Stosowałem kurację 3msc i zauważyłem dużą poprawę plus naturalnie, jak najlepszej jakości szampony

Junior Member
    Przegląda
    Katowice
    Obok suplementów polecałabym naturalne źródła witamin i minerałów. Oraz mniej stresu, bo to też strasznie osłabia włosy.

Junior Member
    Ja od kilku lat zmagam się z wypadającymi włosami. Żadne leki, suplementy, szampony nie pomagały. Dopiero okazało się, że po uregulowaniu ilości magnezu włosy przestały wypadać!

Junior Member
    Olej z wiesiołka (kapsułki w zielonym opakowaniu z napisem Gal), płukanki z naparu ze skrzypu polnego i pokrzywy, zdrowa dieta, chłodne powietrze z suszarki.

Cytat Zamieszczone przez Shiver Zobacz posta
    Ja od kilku lat zmagam się z wypadającymi włosami. Żadne leki, suplementy, szampony nie pomagały. Dopiero okazało się, że po uregulowaniu ilości magnezu włosy przestały wypadać!
    U mnie było to samo! Ile ja pieniędzy wydałem na szampony,leki to już sam nie wiem.. a wystarczyło tylko uzupełnić magnez.. Niby takie proste a jednak.. Człowiek uczy się całe życie. Teraz nie zmagam się z wypadaniem włosów i mam nadzieje ze będzie tak jak najdłużej

A mezczyznie tez pomoga te oleje i suplementy? Maz ma lyse placki glownie na przodzie jak czolo i na czubku glowy.. wyglada strasznie ale obciac na lyso sie nie chce

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów