Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: gdzie na snowboard?

Senior Member

gdzie na snowboard?

Możecie polecić jakieś fajne miejsca do jazdy na snowboardzie?

Senior Member Awatar KAnka
    Jeśli chcesz pobawić się w fajnych funparkach to polecam te w tyrolskim Ischgl (region Silvretta Ischgl-Samnaun).
    Super hopki, rampy (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa), a przede wszystkim genialny airbag, na którym można uczyć się ewolucji w locie

W Karpaczu można poszaleć na kilku trasach o rożnych poziomach.
    www.open-info.eu

Junior Member Awatar Bucky26
    Osobiscie jezdze na nartach,ale bylem w kilku miejscach i wdzialem fajne snow parki... Naprawde wielki,wypasiony i o dziwo pusty(zawsze tylko niewielu snowboardzistow tam jezdzilo) jest na lodowcu Stubai w Tyrolu. Poza tym widzialem jeszzcze w miare duzy w rejonie ski-amade (okolice Obersdorfu i ogolnie landu Salzburskiego) a konkretnie w miejscowosci Alpendorff. Ogolnie rejon ski-amade obfituje w roznorakie trasy...od lajtowych nartostrad,bo strome czarne stoki. polecam!

Karpacz dobry jest :-) Sama się może wybiorę w tym roku. Ale muszę też sprawdzić i przetestować stok, który w ubiegłym roku otworzyli niedaleko miejsca gdzie mieszkam :-) Niestety w tamtym roku pod koniec zimy otworzyli, bo były jakieś problemy i nie miałam okazji spróbować :/

Junior Member
    Korbielów Pilsko. Od lat tam jeżdżę. Po prostu uwielbiam tą górę...

Junior Member
    Jeśli Polska to tylko na weekend. Z zagranicznych miejsce, przede wszystkim Solden i Kirschberg w Austrii! Niesamowite widoki i tyle tras, że nie da się wszystkiego zjeździć. Warto skorzystać z biura podróży, nie polecam jazdy na ślepo :P

Hej, ja również jak poprzednik polecam Ci Austrię. Tam można naprawdę doświadczyć wspaniałego zimowego szaleństwa. Ja wraz z żoną i dziećmi byliśmy jeszcze w tamtym sezonie akurat na nartach, ale w te ferie myślę spróbować na snowboardzie, gdyż stoki i pokrywa śnieżna pozwala na swobodną naukę i super zjazdy. Pierwszy raz pojechaliśmy z biura turystyki Beskid Travel - https://www.beskidtravel.pl/ i jesteśmy mega zadowoleni z obsługi i hotelu, jak i całego wyjazdu. Każdemu polecam, raz pojedziecie to nie będziecie chcieli wrócić. Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez KAnka Zobacz posta
    Jeśli chcesz pobawić się w fajnych funparkach to polecam te w tyrolskim Ischgl (region Silvretta Ischgl-Samnaun).
    Super hopki, rampy (nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa), a przede wszystkim genialny airbag, na którym można uczyć się ewolucji w locie
    Również polecam to miejsce!
    Nie zapomnij się dobrze zaopatrzyć, bo mi w tamtym roku pękły wiązania na samym początku wyjazdu. Polecam sklep Zyg Zak, ja stamtąd zamówiłem wszystkie sprzęty na narty i na snowboard.
    Pozdrawiam :>

Uprawnienia umieszczania postów