Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ćwiczenia ;)

Junior Member

Ćwiczenia ;)

Witam wszystkich , mam 15 lat , wzrost 1,67 , waże koło 60 kg .
    Chciałabym sie poradzić jakie moge robic ćwiczenia ?
    chciałabym schudnac z 10 kg , zalezy mi na czasie tak szczerze .
    znacie jakies stronki z areobikiem lub fitness ?
    ja mam jedna plyte areobiku , ktora trwa godzine , ile powinam robic czasu ?
    z góry dziekuje i pozdrawiam ;* :wink:

Junior Member
    Jestem w podobnym wieku, w maju kończę 16 lat. Mierzę około 165, a ważę TERAZ 51 kg. Ćwiczę i mam własną dietę. W niecały miesiąc zrzuciłam dobre 3 kg. Jak dla mnie to dobry początek. Mi ogólnie chodzi o ujędrnienie ciała, a nie zrzucanie kolejnych kg, ale widzę efekty. Moja dieta to po prostu zdrowe odżywianie się ;D Nie jem słodyczy prawie w ogóle, za to spożywam ogromną ilość owoców i warzyw, dużo piję, nie najadam się na noc, jem powoli. A jeśli chodzi o ćwiczenia to stosuję od niedawna A6W i jestem bardzo zadowolona z tych ćwiczeń. Moją wadą było to, że chciałam z dnia na dzień zobaczyć efekty haha! Po tygodniu rezygnowałam z wszystkiego z braku silnej woli. Teraz jest inaczej, przyzwyczaiłam się do tej nowej diety i nie czuję się jakbym się odchudzała. Strasznie lubiałam słodycze, a teraz za nimi nie przepadam tak bardzo. Polecam też basen i zieloną herbatę! ;DD

może spróbuj po prostu to samo.
    Powodzenia!

Senior Member
    Ale po co chcesz schudnąć 10 kg. Moim zdaniem Twoja waga jest całkiem ok. Ale owszem dobrze jest się poruszać, więc może bieg, jazda na rowerze, a może fitness, ja wybrałabym coś takiego. Powiem, że jak byłam w waszym wieku ważyłam więcej niż teraz. I potem zaczęłam chudnąć samoczynnie
    Więc popracujcie nad kondycją i ujędrnianiem ciała, ale nie odchudzajcie się jak macie po naście lat.

Junior Member
    Zgadzam się z poprzedniczką. Waga przy takim wzroście wydaje się być całkiem w normie i te 10 kilo brzmi absurdalnie nieco. Nie piszę złośliwie, bo jestem starsza i uważam się za mądrzejszą, tylko szkoda, żebyście w takim wieku zrobiły sobie krzywdę jakimiś dietami, a chyba każdy zna takie przypadki. Macie jeszcze inny metabolizm i zamiast diet cud, głodówek i niejedzenia odstawiłabym słodycze i ew. słodzone soki i napoje, zamieniła białe pieczywo na razowe i zapisała się na aerobik 2-3 razy w tygodniu.
    Na pewno przyniesie więcej korzyści niż diety "10kg w 2tyg".

Junior Member
    no i jeśli masz płytę z godzinnym aerobikiem to znaczy, że mniej więcej tyle powinien trwać

A czy zrzucenie 10 kg w Twoim przypadku to nie jest nieco za dużo? Dziewczyno masz fajną wagę do Twojego wzrostu. Pamiętaj, że jestes jeszcze młoda i Twój organizm się rozwija więc taki spadek wagi też nie jest wskazany. Zacznij po prostu się ruszać, idź na basen, który jest ogólnorozwojowy, ruszaj się dużo, pij dużo wody i ogranicz słodycze

Senior Member Awatar jagienkaFit
    byle nie chudnąć za szybko - napięta skóra, ładnie ukształtowana sylwetka i dobre samopoczucie powinny towarzyszyć zdrowej diecie - nic na"łapu-capu"

Senior Member
    Twoja waga przy takim wzroście jest całkiem dobra. Od razu 10kg?
    Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
    Exactlo Search and language technology
    Exactlo Biuro tłumaczeń Białystok

Junior Member
    Też bym radziła przystopować, to już naprawdę jest w porządku waga

Junior Member
    Ja ćwiczę z Chodakowska i z Lewandowska i jestem nimi zachwycona

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów