Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: jak szybko spalić tłuszcz z brzucha ćwiczenia :)

Junior Member

Smile jak szybko spalić tłuszcz z brzucha ćwiczenia :)

cześć wszystkim !!!
    czy znacie jakieś super ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej ? na brzuchu,
    oraz mieć szczupłe uda?,to jest największy problem jak coś znacie to napiszcie lub wyślijcie jakieś ćwiczenia czy coś pozdrawiam was i buźki dla was :****

Moja droga chyba nikt tu Ameryki nie odkryje - aeroby, aeroby, aeroby... a ne te dwie partie przede wszystkim bieganie.

oprócz tego co napisała koleżanka Cynamonowa proponuje obejrzeć filmiki na fit.pl z treningami napewno znajdziesz tam to co szukasz pozdrawiam!

Junior Member Awatar jw73
    Dobry też jest rowerek i spacery, bo te aktywności można długo wykonywać bez zbytniego zmęczenia.

Ja na przykład staram się jak najczęściej chodzić na pilates.
    Wiem, że te ćwiczenia działają bardziej na koordynację ruchową, ale odpowiednie brzuszki z odpowiednio uniesionymi nogami potrafią zdziałać cuda.
    Dodatkowo bikinguję sobie i biegam na bieżni mi to pomaga.

Junior Member
    Ja sama mam problem z udami! Niestety, nie znalazłam jeszcze odpowiedniego ćwiczenia. Ale jeśli chodzi o brzuch to polecam Aerobiczną 6 Weidera. Na youtubie są filmiki pokazujące jak to dobrze wykonywać wszystko. Nie męczę się przy wykonywaniu A6W, ale czuje napięcie brzucha. Od niedawna stosuje właśnie te ćwiczenie, a efekty już widzę. Naprawdę A6W czyni cuda. :mrgreen:

Junior Member
    Ja polecam taki pas odchudzający:

Sam taki noszę i wiem, że działa. Dzięki niemu możesz szybko spalić troszeczkę tłuszczu

Junior Member Awatar AniaFit
    Polecam cwiczenia na orbitreku.Odkad regularnie cwicze na tym sprzeciku moj problem z udami i brzuchem przepadl.Wazna jest systematycznosc.Ja cwicze codziennie rano 60 minut.Na wyrzezbienie brzucha rewelacyjne sa cwiczenia Tamilee Web.Sama nie moglam uwierzyc jak po 3 tygodniach moj brzuch wygladal.

Junior Member
    Jeżeli chce się spalić tłuszczyk z określonych partii ciała, to najlepiej zapisać się na fitness. Trener ustali odpowiednie ćwiczenia, które najskuteczniej pomogą w osiągnięciu upragnionego celu. Zresztą taki trener najlepiej wie jak dopasowywać ćwiczenia do danej osoby, dlatego moim zdaniem warto się wybrać właśnie w takie miejsce.

Orbitrek jest fajny, ale w sumie ostry trening biegając po parku da nam podobne efekty A przynajmniej biegamy na świeżym powietrzu nie dusząc się w spoconej siłowni. Trzeba tylko umieć prawidłowo biegać. Poza tym można tez chodzić na basen który jest ogólnorozwojowy. Jak już tłuszczyku się pozbędziesz to wtedy możesz spróbować zrobić aerobiczną 6 weidera, żeby ukształtować ładnie mięśnie.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów