Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: jak szybko spalić tłuszcz z brzucha ćwiczenia :)

Mi pomogła 6 weidera, oczywiście w połączeniu z dobrą dietą

Junior Member

Co sądzicie o VacuFit?

Witam Forumowiczki

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otwarciem studia dance i fitness.

Nie chcę jednak inwestować w sprzęt " oklepany". Natrafiłam niedawno na sprzęt typu vacufit. Czy ktoś z was tego próbował i czy ewentualnie może doradzić czy zakup tego sprzętu do studia jest w ogóle opłacalny?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Senior Member
    u nas w sklepie nie znajdziesz może akurat vacufit, ale oferujemy szeroki asortyment i znajdziesz wiele przydatnych rzeczy do swojego studia Zajrzyj do nas, gorąco zapraszam

Junior Member
    Hej. Na siłowni, na którą chodzę, jest kapsuła vacu. Jest ekstra i cieszy się dużym powodzeniem. W ogóle siłownia jest nastawiona raczej na kobiety i wyposażona w świetny sprzęt, w tym powerplate - płyte wibracyjną. Szczerze mówiąc, to właśnie te urządzenia przyciągają najwięcej klientek, w tym mnie Nie muszę mówić, że efekty treningów oczywiście widać. Pozdrawiam i życzę powodzenia w biznesie.

Junior Member
    no i zrobiła się z ciekawego tematu reklama...
    a co do ćwiczeń na brzuch to polecam skupić sie na brzuchu 3-4 razy w tygodniu. Nie można zbyt często, bo można przesadzić. Klasuczne brzuszki, podciąganie nóg, itp.
    Ja musze uważać z udami, bo szybko rozbudowują mi się mięśnie, więc ćwiczenia siłowe 1-2 razy w tygodniu, poza tym spacery i bieżnia.

Powodzenia!

Senior Member
    To fakt,z ćwiczeniami nie można też przesadzać i trzeba dać czas naszemu organizmowi do tego aby się zregenerował,to bardzo istotna sprawa. Nie więcej jak 2 góra 3 razy w tygodniu trening.

Junior Member
    Bieganie, szybkie spacery, rower, pływanie - co wolisz. Może być też joga. Ważne, żeby pamiętać też o dobrej diecie.
    Ponadto nie wszystkie mankamenty natury możemy poprawić ćwiczeniami. Trzeba przede wszystkim akceptować siebie: ćwiczenie i dieta to sposoby na pieszczenie naszego ciała, dbanie o jego potrzeby, a nie katowanie go i karanie za to, że nie dostaje do naszych norm. Kochajcie swoje ciało!

Senior Member
    Bieganie i pływanie dobrze działa i szybko skutkuje, mozna również jeździć na rowerze, rolkach lub chodzic do siłowni i korzystać z profesjonalnych sprzętów.
    Jest tyle sposobów by pozbyć się nadmiaru tłuszczyka i poprawić kondycje.
    Moze masz pasa?

Spacery takze dobrze wpływają na kondycje

Pozdrawiam

Junior Member

joga+pilates

Cytat Zamieszczone przez alako Zobacz posta
    Bieganie, szybkie spacery, rower, pływanie - co wolisz. Może być też joga. Ważne, żeby pamiętać też o dobrej diecie.
    Ponadto nie wszystkie mankamenty natury możemy poprawić ćwiczeniami. Trzeba przede wszystkim akceptować siebie: ćwiczenie i dieta to sposoby na pieszczenie naszego ciała, dbanie o jego potrzeby, a nie katowanie go i karanie za to, że nie dostaje do naszych norm. Kochajcie swoje ciało!
    Podziwiam wszystkich biegaczy dla mnie to strasznie nudne i ciężko mi skupić się na biegu czy w parku czy na bieżni przez dłużej niż 5 minut. Ale zapisałam się na jogę+pilates (chodzę do Ananday) i jestem bardzo zadowolona

A macie jakiś zestaw ćwiczeń na brzuch, tak aby ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu? Niestety nie mam czasu chodzić na fitness, ale w domu mogę ćwiczyć wtedy kiedy mam czas. Poradźcie coś.

----
    sport na arena.pl

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów