Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: jak szybko spalić tłuszcz z brzucha ćwiczenia :)

Polecam bieżnię z podciśnieniem - VACU. Efekty bardzo dobre.

Ja myślę, że ważny jest trening na wszystkie partie mięśni. Jeśli będziemy ćwiczyć tylko brzuch, to nie uzyskamy dobrych efektów. Specjaliści na pewno potwierdzą moją opinię.

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Ja nie polecam żadnych specyfików które pomagają spalić tłuszcz. Można nabawić się problemów z sercem przez to!
    Nie ma co cudować, wystarczy ćwiczyć i jeść z głową a tłuszczyk sam się spali w swoim czasie

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Specyfiki bez dobrej diety i ruchu same roboty nie zrobią Najważniejszy jest ruch, ćwiczenia i brak nadmiernej ilości alkoholu.
    Szukasz Urzędu Skarbowego? Zobacz swój Urząd Skarbowy na skarboweurzedy.pl

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Akurat alkohol ( podobno samo piwo ) w ilości jednej szklanki pomaga spalić tłuszczyk Ale pod jednym warunkiem - jeśli tego piwa nie zagryza się tłustymi przekąskami!
    Swoją drogą polecam też saunę, w 2mc po 3 dni w tyg przez samo chodzenie na saunę zrzuciłem 8kg ( teraz ważę 80kg) także myśle że to zadowalający rezultat jeśli chodzi o połączenie przyjemnego z pożytecznym

Cardio u mnie przynosi dość zadowalające efekty

jak szybko spalic tluszcz z brzucha cwiczenia

Mam pewien problem od dluzszego czasu, na ktory nie znalazlem odpowiedzi nigdzie, jak do tej pory.

A mianowicie problem dotyczy zbyt szybko schnacego gipsu szpachlowego - uzywam gipsu dolina nidy szpachlowy - sporzadzilem mase tak jak producent podaje na opakowaniu - wzialem 2kg gipsu na probe - do wiadra wlalem 1,4l wody producent podaje proporcje 0,7l wody na 1kg gipsu, do tego wsypalem odmierzone 2kg gipsu, zostawilem na 3-4min, po czym rozmieszalem mieszadlem na wiertarce. I teraz jak podaje producent masa powinna byc elastyczna do 1h czasu, a moja po 10 minutach zwiazala niemal calkowicie - nie dalo sie jej juz rozprowadzac.

Czego to jest wina? Wody? Bo ja juz sam nie wiem co to moze byc.

Prosze o pomoc.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów