Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Odżywki i maski do włosów

Senior Member Awatar KAnka

Odżywki i maski do włosów

Czy używacie odżywki przy każdym myciu włosów?
    Jakie polecacie?
    A co z maskami do włosów?

Ja używam odżywek do spłukiwania, najczęściej firmy Forte Sweden Mrs. Potters i chwalę je sobie. Włosy dobrze się rozczesują, są błyszczace, jednak nie są super wygładzone.

Senior Member
    ja nie używam ani masek ani odżywek do włosów, mam jakies dziwne wrażenie że potem szybciej mi się włosy przetłuszczają, ale to moje głupie wrazenie. wole szampony 2in1

no fakt wlosy się szybciej przetłuszają
    czasami jednak używam odżywki miodowej ale tylko na końcówki i to samo z jedwabiem... wydaje mi się, że jak człowiek ma długie włosy musi jednak dodatkowo odżywiać końcówki...

Junior Member
    Przy moich kłakach bez odżywki nie da rady, po myciu bym ich nie rozczesała Od jakiegoś czasu używam kosmetyków Biosilk. Działają fajnie, bo włosy są gładkie i lśniące, ładnie pachną. Minus to cena, najtańsze nie są, więc często poluję na promocje w Super Pharm. Ostatnio serum z jedwabiem dostałam gratis. Co do szybszego przetłuszczania się po używaniu odżywki, to u mnie bez znaczenia i tak zawsze co 2 dni muszę myć włosy.

Junior Member
    Ja myje wloski codziennie, bo lepiej sie z tym czuje. Uzywam szamponu pantene pro-v i z tej serii korzystam rowniez z odzywki. Mam juz nieco dluzsze wlosy i bez odzywki nie dalabym sobie rady z rozczesywaniem, takze jestem z tych produktow bardzo zadowolona. Ale ostatnio tez robilam zakupy w superpharm, kupowalam w promocji moje szmaponiki, i slyszalam tam rowniez o zbawiennym dzialaniu preparatow biosilk, moze faktycznie warto je wyprobowac.

Junior Member
    Ja po każdym myciu włosów stosuję odżywkę Garnier Fructis, włosy łatwo się rozczesują i są gładkie .

dziewczyny, a w przypadku lupiezu polecacie jakies odzywki, znacie cos?
    bo te wszytskie szampony na lupiez sa tragiczne jesli ktos ma dlugie wlosy!!
    i jeszcze jedno pytanie czy ktos uzywal szamponu 2w1 na lupiez?

Nie wiem czy z hedenshouder mają jakieś odżywki, ale z własnego doświadczenia odradzam nawet szampon, po którym kiedyś nabawiłam się łupieżu, który na szczęście zwalczyłam nizoralem. Teraz używam szamponów i odzywek z loreal elseve. Teraz maja jakoś nową linie do włosów z łupieżem. Może warto spróbować, albo popytać w aptece, czy nie mają czegoś.

wiem, wiem jakie elseve, wlasnie 2w1 i w sumie te mialam na mysli czy ktos uzywal na lupiez
    http://www.lorealparis.pl/konkurs/el...lupiezowy.aspx
    tak wygladaja buteleczki i sprobouje jak dziala za darmo bo wygralam w konkursie ze stronki

a jeszcze co do aptecznych specyfikow- sa skuteczne, ale jednak nie pielegnuja wlosow.
    poza tym zawsze lepiej najpierw skorzystac z kosmetykow z drogerii przez wyprawa do apteki

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów