Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Odżywki i maski do włosów

Junior Member
    mariposa, dzieki za link, szukalam tego szamponu, nawet na jakims forum dziewczyny go polecaly, ale nie moglam w sklepie znalezc.

no bo to jest nowosc, moze jeszcze nie wszedzie jest w sklepach, ale dzis byla jeszcze szansa za darmo go zdobyc

Cytat Zamieszczone przez mariposa Zobacz posta
    wiem, wiem jakie elseve, wlasnie 2w1 i w sumie te mialam na mysli czy ktos uzywal na lupiez
    http://www.lorealparis.pl/konkurs/el...lupiezowy.aspx
    tak wygladaja buteleczki i sprobouje jak dziala za darmo bo wygralam w konkursie ze stronki
    I jak tam nowe specyfiki z lorealu?

Senior Member
    Próbowałam naprawdę wielu specyfików odżywiających włosy. Wydaje mi się, że na półkach drogeryjnych nie ma ani jednego kosmetyku, którego bym nie wypróbowała. I powiem wam, że jednak najlepsze są te specjalistyczne używane przez fryzjerów. Także przerzuciłam swoje poszukiwania na stronę kalamis.pl gdzie tego typu preparaty można dostać. Działają o wiele szybciej, no i na pewno są skuteczniejsze.

ja bardzo lubię maski z gliss kur, po nich włosy świetnie się rozczesują, a także stosuję jedwab, włosy są błyszczące i mięciutkie. Niestety to fakt, że maski i odżywki sprawiają, że włosy szybciej się przetłuszczają ale myślę, że lepiej myć włosy częściej, niż nie stosować żadnych odżywek, które jednak znacznie poprawiają kondycję i wygląd włosów.

Senior Member
    W drogeriach jest nastawienie głównie na ilość,natomiast każdy pomija kwestie jakości danych kosmetyków. Dlatego warto kupować w sklepach internetowych gdzie spotkamy kosmetyki odpowiednie do pielęgnacji ciała jak i włosów. Zobaczcie u nas na KolagenColway.com
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Ja zauważyłam u siebie taką zależność, że odżywki działają lepiej, jeśli stosowane są z tej samej serii co szampon - nie wiem od czego to zależy, ale tak jakby nawzajem wspomagały swoje działanie

Ja, po każdym myciu używam odżywki i jest to zwykle ta sama firma co szampon, to prawda,ze jakby współgrają ze sobą ..dobrze na siebie wpływaja nawzajem. A maske nakładam raz na tydzien, włosy są potem bardzie delikatne.

Junior Member
    ja polecam z czystym sumieniem serię Ziaji kakaową. maska do włosów działa cuda a jak pachnie przy okazji...

Cytat Zamieszczone przez moniat Zobacz posta
    ja polecam z czystym sumieniem serię Ziaji kakaową. maska do włosów działa cuda a jak pachnie przy okazji...
    działa cuda, tz??Czy włosy sa po niej jak po wyjsciu od fryzjera? Tz lekkie, delikatne, gladkie? Zalezy mi wlasnie na takim efekcie.. Maska której uzywam owszem działa w taki sposób, ale jest nieco drozsza, a ty mówisz o Ziaji, wiec o kosmetykach dosc tanich ..

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów