Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Odżywki i maski do włosów

Obecnie ich nie używam, dawniej spłukiwane włosy pokrzywą i skrzypem. To bardzo dobrze działa. Można też stosować inne byle naturalne.
    www.open-info.eu

Junior Member
    Ja używam maski z Loreal, są dość dobre jak na ten przedział cenowy

Junior Member
    a ja lubie kallosy, garnier żółta, plus z rossmana alterra granat i aloes

Co do odżywek do pielęgnacji włosów,to polecam nakładać olejki: kokosowy,arganowy lub rycynowy,w zasadzie każdy z nich bardzo dobrze się sprawdzi. Poza tym kolejna rzecz to dobry szampon na który warto się skupić,ten również nie może być wyborem czysto z przypadku.

Junior Member
    Co do olejków to się zgadzam w 100% to naprawdę niedroga i skuteczna metoda dające efekty.

.

No ja zawsze kupuje jakieś środki z avon.

Cytat Zamieszczone przez Grazka21 Zobacz posta
    Co do olejków to się zgadzam w 100% to naprawdę niedroga i skuteczna metoda dające efekty.
    Ale ile z tym roboty, nakładasz olej, godzine z tym siedzieć, potem mycie, odżywka mimo wszystko, ja próbowałam i to nie dla mnie. Włosy myję rano, nie mam tyle czasu. Maskę nakłądam po myciu na 15 minut, wypijam kawę, spłukuję, suszę, układam włosy i gotowe. A maska o dobrym składzie będzie równie skuteczna, co olejowanie, o ile nie jeszcze lepsza, np. biokap belleza ma świetny skład, poczytajcie sobie w necie.

A co to jest za maska? Jakaś nowość? Przydałoby mi się coś do włosów podsuszonych rozjaśnianiem. Da ona radę?

Junior Member
    A jaki masz naturalny kolor włosów oraz jaki efekt chcesz uzyskać? Bo generalnie maska do włosów sprawdzi się w każdym przypadku, szczególnie jeżeli ich kondycja jest osłabiona oraz są przesuszone. Polecam także systematycznie nakładać olejki na włosy, zarówno arganowy jak i kokosowy, które zbierają bardzo pozytywne opinie i są skuteczne.

Junior Member
    Ale oprócz tych maseczek i odżywek ogromną rolę odgrywa odpowiednia dieta włosy trzeba odżywiać także od wewnątrz wydaje mi się że tutaj tkwi cały sekret zresztą nawet ostatnio czytałam taki fajny artykuł bodajże to było na adamed.expert właśnie o wpływie odżywiania na skórę, włosy i paznokcie także same odżywki nic tutaj nie zdziałają
    Ostatnio edytowane przez Madziula45 ; 22-02-2017 o 23:37

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów