Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Odżywki i maski do włosów

To prawda, oprócz typowych kosmetyków na wzmocnienie włosów, zdecydowanie warto a nawet trzeba postawić na dobrą dietę i nie stresować się- to co jemy oraz jak żyjemy ma istotny wpływ na kondycję naszych włosów.

Junior Member
    Przegląda
    Daromin
    Cytat Zamieszczone przez Bernardo Zobacz posta
    a ja lubie kallosy, garnier żółta, plus z rossmana alterra granat i aloes
    Tez je lubię

Junior Member
    Z masek to polecam Perfect Me Natural Oils Repair, stosuję już od dłuższego czasu i sprawdza się świetnie. Dobrze nawilża i wzmacnia włosy, polecił mi ją mój fryzjer. W dobrej promocji można ją kupić na kontigo https://kontigo.com.pl/marki/perfect-me.html

Junior Member
    Przegląda
    śląsk
    Stosuję maski z Joanny - może nie jest to jakieś super drogie i ekskluzywne, ale moje włosy są miękkie w dotyku, pięknie się błyszczą, a końcówki już się tak nie rozdwajają. Często farbuję i prostuję włosy, więc zależy mi na czymś, co jest łatwo dostępne i działa.

Junior Member
    Odżywka do spłukiwania koniecznie przy każdym myciu, to taka podstawa podstaw. Maski 2-3 razy w tyg.
    Ja polecam naturalne kosmetyki, teraz są dostępne nawet w Rossmanie. Green Pharmacy, Siberica Natura, Planeta Organica, Babuszka Agafia itp. Nie mają w składzie syfów typu SLS czy parabeny, na początku może się wydawać że szampony myją słabiej niż drogeryjne ale po kilku myciach włosy się przyzwyczajają. A odżywki są boskie.

jak maskę nakłada się poniżej ucha, to wtedy włosy się nie przetłuszczają

Junior Member
    Najważniejsze to stosować do pielęgnacji włosów i swojego ciała kosmetyki na bazie naturalnych,bezpiecznych składników.Warto odwiedzić http://zechsal.pl/ i poznać ich ofertę.Znajdziemy tu zarówno szampony,odżywki,na bazie naturalnego magnezu,jak i antyperspiranty magnezowe dbające o skórę pod pachami każdego dnia.Dezodorant magnezowy może być stosowany codziennie,jest naturalny,bez substancji zapachowych i dodatku aluminium.Każda kobieta,ale też i mężczyzna powinien go stosować.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów