Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: soki na trampolinie

Senior Member

soki na trampolinie

jakie jest wasze zdanie na temat skoków na trampolinie ?? Czy myślicie, że jest to tylko dobra zabawa, czy może jest to sposób na wyrzeźbienie sylwetki, poprawę kondycji??
    I czy każdy może skakać na trampolinie,czy może są jakieś przeciwwskazania?
    Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Cytat Zamieszczone przez msvoleyy Zobacz posta
    jakie jest wasze zdanie na temat skoków na trampolinie ?? Czy myślicie, że jest to tylko dobra zabawa, czy może jest to sposób na wyrzeźbienie sylwetki, poprawę kondycji??
    I czy każdy może skakać na trampolinie,czy może są jakieś przeciwwskazania?
    Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
    O rany, skacząc na trampolinie mozna sobie wyrzeźbić sylwetke? Pierwsze słysze. Zawsze myslałam, że trampolina to taka zabawka, na której mozna sie rozluźnić podczas np. wakacji nad morzem
    Ale jesli mozna zrzucic kilka kilogramów to ja tak chce! :mrgreen:
    Opowiedz coś więcej, proszę
    A może nawet sobie zainstaluje taką w ogródku. Bedzie to przyjemna odmiana od wygibasów na stretchingu w Fitness Parku, które uskuteczniam kilka razy w tygodniu :mrgreen:

Junior Member
    Jakiś czas temu moja znajoma kupiła sobie trampolinę i zaczęła skakać, twierdziła, że to bardzo dobrze wpływa na sylwetkę. Oczywiście jej nie wierzyłam, ale tak się złożyło, że mój facet wypatrzył fajną trampolinę na trampoliny.pl i kupił. Początkowo się z niego śmiałam, ale po jakimś czasie sama zaczęłam skakać. Przyznam, że widzę efekty, znakomicie wyrzeźbiły mi się uda i łydki, więc coś w tym chyba jest. Zostaje mi tylko zwrócić honor mojemu chłopakowi i koleżance.

Senior Member
    Hmm wiecie może i coś w tym jest, że jak się skacze na trampolinie to można sobie nieźle nogi przy tym wyrzeźbić Ale też wydaje mi się, że może to być dobry sposób na to, żeby sobie poprawić kondycję
    W końcu jak zobaczyłam trampolina.org/tematy/filmy/"]ten filmik
    to wydaje mi się, że wbrew pozorom to nie jest taka prosta sprawa
    I Chyba trzeba mieć ogólnie dobrą kondycję, żeby coś takiego uprawiać.
    A wiecie ja głównie takie skoki traktowałam jako dobrą zabawę, zapominając o tym, że można przy tym nieźle się spocić
    Czekam na dalsze opinie na temat skoków na trampolinie

Trampoliny są świetną zabawą i oczywiście mogą nam pomóc w wyrzeźbieniu nóg i pośladków, ale pamiętajcie, że do tego potrzebny jest mimo wszystko odpowiedni zestaw ćwiczeń. Podobnie jest przecież na siłowni i fitnessie, kiedy instruktor układa odpowiednie ćwiczenia. Samo skakanie chyba na wiele się nie zda. Znalazłam zestaw ćwiczeń i filmiki jak wygląda fitness na trampolinach, popatrzcie: trampolina.org/tematy/fitness/ i ćwiczenia: trampolina.org/cwiczenia-na-trampolinie/
    Kurczę aż chciałoby się wyjść z pracy i poskakać

Senior Member
    O kurcze, a ja myślałam, że trampolina to tylko skakanie. W górę i w dół. Nie mślałam, że można ją wykorzystać do fitnessu
    Ale jak można ćwiczyć na stepie to czemu nie wykorzystać trampoliny do innych ćwiczeń.
    Ale widziałam, że można jeszcze inaczej wykorzystać trampolinę.
    Może macie jeszcze jakieś inne propozycje, jak można wykorzystać trampolinę??

Z tego co wiem, to trampoliny wykorzystują ludzie, którzy trenują gimnastykę akrobatyczną. Wiesz, można ćwiczyć na niej salta, podskoki i inne takie. Widziałam jeszcze fajny filmik, jak można takie coś wykorzystać do fitnessu zamiast stepu: trampolina.org/2009/04/fitness-ze-stevem-na-malej-trampolince/W sumie lubię chodzić na fitness ze stepem więc takie coś też mi się podoba. Innych zastosowań już niestety nie znam, ale może Ty coś wymyślisz i pokażesz

Senior Member
    No tak kasztanowa masz rację. Trampolinę można wykorzystać do fitnessu, co widzieliśmy na filmikach, albo do gimnastyki artystycznej.
    teraz się tak zastanawiam, czy aby nie zainwestować w taki sprzęt. Tylko pytanie jaką wybrać ??
    Czy taką małą żeby sobie razem ze stevem poćwiczyć fitness, czy może taką większą, żeby móc na niej skakać tak w góóóóóórę i w dóóóóóóół . I tak przez kilka godzin.
    W zasadzie tak mała trampolinka nie jest droga bo na stronce trampoliny.pl można ją kupić za jakieś 120 zł

Senior Member Awatar jagienkaFit
    ja bym uważała z trampoliną w przypadku osób z nadwaga - aby nie uszkodzić stawów kolanowych i biodrowych, dzieci powinny bawić sie pod nadzorem, osoby z słabym kośćcem i skłonności do skręceń kostek;/

Skłonność do skręcenia kostki? No to chyba każdy ją ma Ja uważam,że skoki na trampolinie to świetna zabawa. Zobaczcie tylko jak świetnie się bawią gdybym miała więcej miejsca w domu to na pewno bym sobie taką sprawiła. chyba nie ma milszego sposobu spalania kalorii

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów