Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: soki na trampolinie

Senior Member
    Skakałem kiedyś na trampolinie przypięty na takich szelkach Skoki były naprawdę wysokie i jeszcze można było wykonywac różne ewolucje w powietrzu. Bardzo fajnie to wspominam, chociaż to było juz kilka lat temu (jeszcze do gimnazjum chodziłem, więc dawno temu ;-)) nie wiem czy teraz bym się zdecydowal na takie skoki, bo mój organizm (żołądek) ma teraz mniejsza wytrzymałość jesli chodzi o takie ewolucje ;-)

Junior Member

trampoliny

Hej! Zastanawiam się nad kupnem trampoliny dla dzieciaków z mojej rodziny (prezent na wakacje), z tym, ze miedzy nimi jest duża różnica wieku - od 8 do 16 lat. Na trampoliny.pl znalazłam świetna - chyba - z siatką zabezpieczającą. Nie wiem tylko za bardzo na co mam zwrócić uwagę przy kupnie - siatka zapewne tak żeby mi ośmiolatek nie wyskoczył Ale czy z takim przedziałem wiekowym i automatycznie wagowym jeden rodzaj trampoliny będzie ok?

Junior Member
    A Ja zastanawialem sie co to za soki na trampolinie i z czego sa robione Ale dobrze - niech uznam ze to literowka. Aporpo soków - polecacie jakies miksy na wzmocnienie ?

Miksy na wzmocnienie? Ja jakoś w to skakanie na trampolinie nie wierzę. Może i działa, ale ja osobiście wole popocic sie na siłowni w fitness parku i poczuc, że coś zrobiłam dla swojego ciała niz tylko poskakac beztrosko na takiej trampolinie.
    Ale co kto woli, prawda?

Junior Member
    Trampolina jest ok dla wszystkich, nie ma jakiś konkretnych przeciwwskazań bo przecież taka trampolina oprócz tego, że może być wykorzystywana w sposób typowo siłowy - ćwiczenia jest tez idealna dla dzieci

Junior Member
    No to jest super opcja, ja też sobie sprawiłam coś takiego rampoliny.pl/TRAMPOLINA_GOFIT_122_26.html i powiem Wam, że dużo lepiej mi się ćwiczy na trampolinie niż na stepie. Z resztą stepy, piłki itd. już mi się znudziły więc taka alternatywa bardzo do mnie przemawia.

Ale z tego co mi się wydaje to na trampolinie ma się ograniczony wachlarz cwiczeń do wykonania. Nie jest to to samo, co na stepie czy innym urządzeniu fitnessowym.
    Kiedyś próbowałam skakać, ale znudziło mi sie po jakimś czasie.
    Zresztą ze stepem było podobnie, ale na szczęście w fitness parku mogę sobie codziennie zmieniac ćwizcenia na które chodza.
    Siłka czy fitness w klubie jest fajniejszy niz na swoim domowym podwórku

Junior Member
    No wiadomo, że każdy rodzaj ćwiczeń potrafi się znudzić. Mi najmniej odpowiada step, bo jest monotonny. Co do trampoliny, to wykonuję w większości podobne układy jak przy stepie, przyznam jednak, że trampolina jest bardziej wymagająca i trzeba się bardziej namęczyć, żeby dobrze wykonać ćwiczenia. No ale efekty też są później widoczne. Też lubię kluby fitness, ale lubię też mieć alternatywę. Jak najdzie mnie ochota, by ćwiczyć wyciągam trampolinkę i działam. )

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez purpura Zobacz posta
    Ale z tego co mi się wydaje to na trampolinie ma się ograniczony wachlarz cwiczeń do wykonania. Nie jest to to samo, co na stepie czy innym urządzeniu fitnessowym.
    Kiedyś próbowałam skakać, ale znudziło mi sie po jakimś czasie.
    Zresztą ze stepem było podobnie, ale na szczęście w fitness parku mogę sobie codziennie zmieniac ćwizcenia na które chodza.
    Siłka czy fitness w klubie jest fajniejszy niz na swoim domowym podwórku
    No pewnie że nie jest to to samo bo to trampolina a nie step czy inne urządzenia. Mozna sobie zmieniać urządzenia zawsze - ponieważ każde ma ograniczone działanie i na żadnym nie zrobisz wszystkich ćwiczeń i chodzi o to żeby je urozmaicać, ale np. dla dzieciaków to może być genialny pomysł Tyle dziecięcej energii można spożytkować w zabawie właśnie na trampolinie

Duży wybór trampolin wszelkiej maści jest na trampoliny.pl Odświeżam temat, żeby poinformować, iż takową zakupiłam i sobie skaczę I jest bardzo fajnie W zależności od siły wybicia można trenować łydki (po pierwszym skakaniu miałam zakwasy). I tak jak przy pilates uczulają zawsze żeby mieć napięte mięśnie brzucha przy każdym ćwiczeniu to dokładnie to samo można zrobić na trampolinie. Dodatkowo zaczęłam się zastanawiać, czy to wpływa jakoś dobrze na kręgosłup. Ale nie wiem. Ktoś wie?

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów