Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: soki na trampolinie

Senior Member
    Jak będziesz za wysoko skakać to może chyba źle wpłynąć na Twój kręgosłup jeśli źle wylądujesz A tak w ogóle to jakie ćwiczenia na niej można wykonywać? Tzn. chodzi mi o jakieś takie zróżnicowanie tych ćwiczeń :-) czy coś. W sumie może i bym tego spróbował jeszcze.

To chyba nie jest dość ryzykowne, a sylwetkę podobno potrafi wyrzeźbić. Pozdrawiam!

Junior Member
    W dość przejrzysty sposób opisanie są ćwiczenia tutaj: www. trampolina.org/cwiczenia-na-trampolinie. Wydaje mi się, że jest to rewelacyjna alternatywa dla tych, którzy znudzili się siłownią czy aerobikiem. Ja nie mam miejsca na wielka trampolinę, dlatego zastanawiam się nad kupnem małej, takiej którą mogłabym schować w mieszkaniu, o średnicy 97 cm: trampoliny. pl/TRAMPOLINA_GOFIT_97_25.html .

Senior Member
    trampolina w mieszkaniu? wszystkie inne sporty ekstremalne niech się chowają pomysł fajny, ale chyba dość ryzykowny, także moim zdaniem powinno się tego typu sport uprawiać jednak na świeżym powietrzu

Cytat Zamieszczone przez jaha Zobacz posta
    trampolina w mieszkaniu? wszystkie inne sporty ekstremalne niech się chowają pomysł fajny, ale chyba dość ryzykowny, także moim zdaniem powinno się tego typu sport uprawiać jednak na świeżym powietrzu
    Przypuszczam, że Lajti miała na myśli małą trampolinę, typową do fitnessu, ale może się mylę
    Ja na małej nigdy nie skakałam, ale jestem fanką tych duzych :mrgreen:

Junior Member
    Duża trampolina jest najlepsza! Ale na małej też można się nieźle pobawić. Fajne ćwiczenia do tego są. Żona już schudła 8kg ćwicząc na trampolince. Polecam!

Na dużej trampolinie ustawionej na przykład w ogrodzie sama bym poskakała Męczące, ale przynajmniej jest sporo zabawy :-) Kiedyś trochę skakałam na trampolinie i na drugi dzień miałam niezłe zakwasy. Ogólnie pozytywnie do tego podchodzę.

Junior Member
    Faktycznie w Polsce każdy myśli, że skoki na trampolinie to tylko zabawa. A w USA już dawno stosuje się jako terapia na odchudzanie. Szkoda, że ogrodowa jest taka droga. Do zakupu małej jeszcze się nie przekonałam. Ale kto wie

nie miałam okazji skakać na trampolinie, a to wydaje mi się świetne, mam nadzieję, że kiedyś sobie poskaczę
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Miałem okazję skakać kilka razy i to jest po prostu świetne! Schodzić się nie chcę z trampoliny

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów