Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pomocy - jak przybrać na masie?

Exclamation Pomocy - jak przybrać na masie?

mam 177cm i waże 72kg.chodzę drugi miesiąc na siłownię 3-4razy w tyg. w jaki sposób mam przybrać trochę masy mięśniowej??czy to jest możliwe grając 3 razy w tyg po 2 godz w piłkę nożną??

:)

Hehe, grając w piłkę to raczej redukujesz tt, a nie budujesz masę; jak chodzisz na siłownię, to najlepiej zwróć się z tym pytaniem do instruktora na miejscu. Ważne jest ile masz, ile ważysz, ile % tt i wiele innych więc nie szukaj gotowego szablonu w necie...

jeśli chcesz przybrać na masie to musisz albo zredukować częstotliwość treningów w ciągu tygodnia albo zwiększyć kcal w swojej diecie. treningiem powinien zająć się instruktor, obliczeniem kcal dietetyk - masz taką możliwość?

:(

no właśnie nie mam.jeśli chodzi o wiek to mam 22lata. siłownia w akademikukazdy ćwiczy jak chce i ile chce. piłkę nożną bardzo lubie i grać nie przestanę.ale troche masy by sie przydało

makarony trzeba jeść i ćwiczyć to wystarczy teoretycznie
    www.open-info.eu

Junior Member
    Zakup dobrego gainera plus kreatyne

do budowy mięśni potrzebne jest białko, więc ważna jest dieta, poza tym trening interwałowy, budujący masę, najlepiej jak jest przeprowadzony przez wykwalifikowanego trenera
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Справочник ремонта холодильников Москва

Cytat Zamieszczone przez sasza7grozny Zobacz posta
    Устранение проколы в морозильных камерах,
    Устранение утечки фреона,
    Замена фильтра,
    Заправка фреона,
    Замена неисправный мотор компрессор,
    Устранение неисправности в системе автоматической разморозки "No Frost",
    Замена неисправные датчики температуры или терморегуляторы, http://xolodilnikov-remont.ru/kak-vi...techky-friona/ Справочник ремонта холодильников Москва.
    Замена нагреватель испарителя или поддона,
    Замена данной системе это вентилятор.
    No jak to jak ... na zdjeciu widac ze sa mocno wygiete i pewnie promien jest za maly ale nie sa w wylewce i moze nie zostaly nadwyrezone wiec nic im nie grozi. Zmierz srednice i sprawdz jaki promien powinien byc.
    Ostatnio edytowane przez Саша Дробахо ; 09-02-2018 o 18:05

Pomocy jak przybrac na masie

prosilabym jeszcze o podpowiedz jak technicznie to wykonac tzn. mam powstawiac kominy na calej dlugosci dachu czy jak??

Uprawnienia umieszczania postów