Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Sezon rowerowy nadchodzi

Sezon rowerowy nadchodzi

Już za miesiąc będzie można wyskoczyć na rower i pojeździć nim po mieście i okolicach. Co prawda niektórzy amatorzy dwóch kółek już teraz szusują po drogach. Dlatego mam do was pytanie, czy odświeżyliście wasze rowery do wiosennej jazdy czy może czekacie do końca zimy?

Senior Member
    Zima już się skończyła niech tylko troszkę cieplej się zrobi, jakies dwa trzy stopnie i wsiadamy na rower i jazda zawsze to lepsza alternatywa niż siedzenie przy komputerze lub przed telewizorem a i dojechac do pracy lepiej

A ja nie cekam za miesiać tylko na rowerze wczoraj już byłam i dzisiaj też. Na Podkarpaciu jest piękna pogoda i az żal było siedzieć w domu. Wyciągnęłam więc swojego stalowego rumaka i popedziłam przd siebie. Naprawdę SUPER sprawa. Nie ma co czekać tylko się ruszyć)

Senior Member
    Sezon na rowery już się zaczął jakiś czas temu
    Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. A co niektórzy zapaleńcy na rowerze także w zimie pomykali... więc pewnie dla nich sezon rowerowy trwa cały rok.
    Super, że już mamy wiosnę i można sobie jeździć na rowerze. Bardzo mnie to cieszy. Teraz jeszcze tylko muszę sobie zaplanować jakąś fajną trasę

Senior Member
    msvoleyy a gdzie najczęściej jeździsz w jakich okolicach?? może coś podpowiem, bo swego czasu zwiedziłam Polskę na rowerze

Rowery są fajne ale zdecydowanie bardziej wolę chodzić na basen niż jeździć wyczynowo na rowerze. Jeżdżę tylko rekreacyjnie po jakichś lajtowych trasach przy wałach wiślanych itp Albo po lesie, czy jakichś podmiejskich trasach

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    msvoleyy a gdzie najczęściej jeździsz w jakich okolicach?? może coś podpowiem, bo swego czasu zwiedziłam Polskę na rowerze
    W takim razie może mni ecoś podpowiesz. Mam na myśli okolice Przemyśla i Jarosławia. Chciałabym sie wybrać również na Roztocze okolice Józefowa i Zwierzyńca. Z jakich map korzystałaś przy wyborze tras??

Serdecznie pozdrawiam!
    Rower to naprawdę super sprawa i cieszę się ze już jest WIOSNA!

ragnar
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez porres Zobacz posta
    Rower to naprawdę super sprawa i cieszę się ze już jest WIOSNA!
    Święta racja, ja odświeżam swój rower i jazda w trasę A jak z przygotowaniem sprzętu? Sami to robicie czy oddajecie rower do serwisu?

sami ja już kilka dni temu zamieniłem auto na rower

Senior Member
    za mnie rower przygotowują serwismeni czasem robię też to samodzielnieale tylko czasem

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów