Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Sezon rowerowy nadchodzi

sezon rowerowy rozpoczety, to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu, odpoczynek i ruch w jednym
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Senior Member
    a do tego wszystkiego mozna ominąć korki i szybciej dojechac do pracy

ragnar
    Guest
    A często można dojechać nawet szybciej niż samochodem.
    Autem do pracy schodzi mi 30 minut. Rowerem 25 Szybciej i zdrowiej

U mnie już z tego sezonu jest ponad 1300 km a u was?
    www.open-info.eu

ja mam 1640 cos przejechane pogoda tego roku skutecznie utrudnia jazde

Junior Member
    Jest w Wawce na Cyplu Czerniakowskim takie miejsce, nazywa się Port Wisła i tam w srody za darmo mozna wypożyczać a w czwartki zrobić za darmo przegląd roweru jeśli ktoś w okolicach rzeki mieszka

jeśli lubicie jazdę na rowerze to może przy okazji pomożecie dzieciom: http://www.damaztorebka.pl/artykul,3...ca-polske.html

Ja od 3 sezonów śmigam na rowerze KROSS, nie mam co narzekać. Do tej pory nie robiłem przy nim nic ale przyszedł czas na serwis hamulców.
    Mam tarczówki hydrauliczne, i o ile układ jest sprawny to klocki poszły do wymiany. Wybór padł na avid db1. Jak na razie jestem zadowolony, przystępna cena i droga hamowania krótsza o połowę

Junior Member
    Nie jeżdżę na rowerze, bo po prostu nie mogę ze względu na kontuzję, ale bym pojeździł.

Ja swój rower zawsze trzymam w przedpokoju, nawet jeśli nie jest używany przez całą zimę Lubię nim pojeździć, niezależnie od pogody, a że mam elektryczny rower, to mogę nim jeździć tak naprawdę wszędzie, na bardzo długie przejażdżki W tym roku rzadko jeździłem rowerem przez małe problemy zdrowotne, więc muszę odświeżyć go i naładować baterię Wiem, że jeszcze pozostało do sezonu rowerowego, ale o rower elektryczny bardziej trzeba dbać ze względu na napęd.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów