Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: hydrokolonoterapia na zdrowie:)

Junior Member

hydrokolonoterapia na zdrowie:)

proponuje zabieg oczyszczania jelita grubego dla poprawienia stanu swojego samopoczucia a przede wszytskim zdrowia naprawde oplaca sie, wiem bo sama z niego korzystam teraz na wiosne jest zbawieniem dla wzdetego brzuszka co o tym myslicie

Senior Member Awatar KAnka
    Czytałam sporo o tym zabiegu, ale z chęcią wysłuchałabym osób, które się jemu poddały.
    Czy rzeczywiście taki dobry i bez skutków ubocznych?

Senior Member
    A ja o tym nie słyszałam: jak to działa? na czym polega?

Junior Member
    Miałem ten zabieg, to nie jest nic strasznego ani krepującego. Trwa dość długo ale jeśli wykonuje to mila osoba to możną pogadać jak u mnie było.
    alicyjko jest to zwykła lewatywa tyle ze wykonuje to się w gabinecie i woda jest pod ciśnieniem a poza tym wlewa się w pupę nie 1-2l tylko około 20l wody w obiegu zamkniętym. Ja osobiście wole lewatywę jak się regularnie robię ale bez przesady to taki sam efekt.

Senior Member Awatar KAnka
    A taki zabieg nie boli, to chyba niezbyt przyjemne uczucie, jak się tyle wody w pupsku przelewa

Junior Member
    Tak szczerze mówiąc dla mnie to było przyjemne. Nawet się specjalnie nie krepowałem. Według mnie jest to normalna czynność i nie ma się czego wstydzić. Nie boli nic, czujesz to samo co podczas normalnej lewatywy. A czemu pytasz? Miałaś lewatywę?

Jaki gabinet polecacie w Warszawie?

Uprawnienia umieszczania postów