Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: You Can Dance

Senior Member

You Can Dance

Hej hej słuchajcie... co myślicie na temat programu. Podoba wam się ta formuła? a może braliście udział w castingach? jakie wrażenia?

Senior Member
    Udziału w castingach nie brałam, bo zwyczajnie nie umiem tańczyć, ale całkiem całkiem mnie się ten program podoba tylko przyznam szczerze, że bardziej podobał mi się, kiedy była pierwsza edycja. Teraz powoli zaczyna mi on przeszkadza.
    Moim zdaniem taki program, w doskonały sposób wypromował taniec w naszym kraju, co do tego nie ma wątpliwości, ale co za dużo to nie zdrowo i już nie powinni produkować kolejnej edycji

Senior Member Awatar KAnka
    A mi się bardzo podoba, lubię oglądać.
    Program tysiąckrotnie lepszy od Tańca z Gwiazdami, w którym rzekomo popularni celebryci udają, ze coś potrafią, ale wychodzi z tego co najwyzej kiepskie show, a na pewno nie zawodowy taniec.

YCD - świetni tancerze, ale mocniej pokazywałabym taniec, a mniej zbędnych wstawek. No i Anna Mucha wg mnie nie powinna zasiadać na miejscu jurora, nie ma za duzo do powiedzenia o tańcu.

Senior Member Awatar esia
    Cytat Zamieszczone przez KAnka Zobacz posta
    A mi się bardzo podoba, lubię oglądać.
    Program tysiąckrotnie lepszy od Tańca z Gwiazdami, w którym rzekomo popularni celebryci udają, ze coś potrafią, ale wychodzi z tego co najwyzej kiepskie show, a na pewno nie zawodowy taniec.

YCD - świetni tancerze, ale mocniej pokazywałabym taniec, a mniej zbędnych wstawek. No i Anna Mucha wg mnie nie powinna zasiadać na miejscu jurora, nie ma za duzo do powiedzenia o tańcu.
    Popieram Anna Much nie pasuje mi do tego programu.Jeśli ktoś się nie zna na tańcu to niech siedzi cicho i wspiera i niech wspiera zawodników tak jak to Pani A kiedyś to potrzebowała

Ona nie potrafi siedzieć cicho i nie wcinać się innym. Gdy nie jest jej kolejka do gadania to wierci się na tym krzesle i macha rękami i dziamgocze coś pod nosem.
    Irytuje mnie jej osoba w tym programie.
    Weronika dużo sympatyczniejsza się wydawała, dużo mądrzej opiniowała tancerzy.

Senior Member
    Dla mnie Ania Mucha mimo całej sympatii jaką ją darzę nie powinna siedzieć w jury. Nie zna się na tańcu, a chyba o to w tym programie chodzi najbardziej. Mówi o osobowościach telewizyjnych czy medialnych, ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi, ludzie walczą, żeby spełnić swoje marzenia...

Jakie wrażenia po wczorajszym odcinku?
    Strasznie mi szkoda, że z powodu kontuzji odpadł jeden z bliźniaków. Wg mnie był lepszy od Adama hip-hopowca.

Uprawnienia umieszczania postów