Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Snowboard

Junior Member

Snowboard

Zawsze kręcily mnie sporty podwyższonego ryzyka.W lecie nie było z tym problemu, ale zimą? Zimą nic nie robiłem...

Wybór padł na snowboard. Kupiłem deskę, wiązania, buty, ciuchy no i kiedy spadł pierwszy śnieg pojechałem na stok nieopodal mojego miasta, żeby się nauczyć. Nizły mieli ludzie ubaw. Jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz to chyba najbardziej trafne stwierdzenie dotyczące nauki jazdy na snowboardzie! Poczułem jak twardy jest śnieg, wykosiłem kilku narciarzy, wpadłem na kilka przeszkód, a po powrocie do domu wieczorem ledwo chodziłem. Następnego dnia pomimo bólu twardo pojechałem ćwiczyć. Zaczynałem w końcu "jeździć", ale i wywrotki były mocniejsze. Po dwóch dniach załapałem, ale dłuuugo bolało ( w szczególności tyłna część ciała) :)

A ktoś z Was jeździ? Jakie były początki?

a co mi tam

Moi wszyscy znajomi jeżdżą na deskach, ja chyba jestem jakąś indywidualistką w moim środowisku, ale preferuję narty. Uważam, że są lepsze a poza tym łatwiej wykonuje się akrobacje itd. Jednak w tym roku postanowiłam spróbować jazdy na desce Byle by do wyjazdu w lutym. 3majcie się all!:P

Senior Member
    hejka!
    ja w tym roku po raz pierwszy mialam okazję mieć narty na nogach...bolało...w szczególności stopy, to chyba przez moje płaskostopie (nie duże ale zawsze), na początek ośla łączka a potem poszłam na całość i wjechałam wyciągiem na samą górę stoku! na początku było w miarę płasko jednak im dalej tym stok był coraz bardziej stromy i strach mnie obleciał, musiałam wziaść kilka głębokich oddechów by zdobyć sie na to by zjechać na sam dół, ale opłacało się! było super, ciągle lądowałam na glebie ale w końcu udało mi sie cało i zdrowo zjechać! co prawda pół drogi raczej na tyłku przechałam ale było super! chciałbym częściej mieć okazje na takie wypady na narty :-)

Jak ja w zeszły weekend próbowałam snowboardu to bolały mnie nie stopy nie kolana... tylko: ręce :shock: i to z podnoszenia sie po wywrotkach... Tyle ich było, ale extra się jeździło, a może raczej powinnam powiedzieć zjeżdżało, bo jeździć to ja nie umiem... Zostanę przy tych nartach

Junior Member
    na nartach jeżdżę od 7 roku życia (do 15 r. ż.całorocznie, bo na poznańskiej Malcie stawiałam pierwsze kroki), później przestawiłam się na deskę, początki były nie tyle trudne co bolesne, bolała szlachetna część ciała i całkiem mocnok olana, ale poradziłam sobie z tym drugim inwestując 50 zł w nakolanniki siatkarskie

U mnie snowboard i tylko to. Wyleczę kolano i MUSZĘ gdzieś wyjechać pośmigać po białym

Junior Member
    monk, a jak sie leczysz?? bo mnie tez ostatnio los pokaral i boli nozka jeden wyjazd juz przegapilam, lekarz chcial mi nawet noge w gips wkladac, ale nie pozwolilam no i nie ma co ukrywac - mecze sie teraz

Ale co Ci jest? U mnie to dość poważna kontuzja więzadeł więc wiesz. Co Tobie jest? Mam swój lek, ale nie wiem czy Tobie się przyda.

Junior Member
    U mnie naderwane sciegno Achillesa, strasznie niefortunnie Smaruje voltarenem, ale ile mozna, zwlaszcza, ze poprawy nie widze
    A ty czym dzialasz?

Junior Member
    W każdy sport wliczone jest ryzyko podobnie jest z zimowymi sportami, ale to chyba jeszcze nie powód żeby się zniechęcać na samym starcie! Ja w tym roku zamierzam jechać do bansko, wyjazd organizowany jest przez biuro itaka, będę miała zapewniony hotel + wyżywienie i przede wszystkim świetne warunki jakie bułgaria odkrywa dla wszystkich fanatyków nart i snowboardu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów