Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Snowboard

Senior Member
    moje początki jazdy na snowboardzie.... hm... bolesne, bardzo bolesne.... trzeeba było dorównać starszym braciom, którzy nie chcieli nic pokazać, ale dzięki temu wiem, jakim emocjonującym sportem jest jazda na snowboardzie

Początki był bardzo śmiechowe robiłam sobie z ten nauki czyste żarty, bo nigdy nie byłam przekonan do deski, wręcz twierdziłam, że nigdy się nie naucze bo poprostu nie chce.. jeździłam w góry na narty i to mi wystarczało. Ale gdy już doszłam do wniosku, że nauczyć się mogę spróbować upadki były bolesne.. sine dłonie i pośladki.. raz przewracałam się na przód innym razem na tył. Im dłużej to trwało tym bardziej zacięcie próbowałam.. aż wkońcu udało się !! od tamtej pory tylko raz - na chwilkę - powróciłam do nart

Junior Member
    Ja wspominam początki na desce jako bolesne
    Jak zaczynałam się uczyć to miałam już pewien staż w jeździe na nartach - więc uznałam to za ułatwienie.. no cóż, tyle, że wg mnie jedno i drugie to zupełnie inne bajki końcu jednak załapałam i tak oto jeździłam sobie na desce ostatnie 6 sezonów.
    Ale zatęskniłam za nartami i w tym roku postanowiłam d nich wrócić. Już się rozglądam za sprzętem i widzę, że można za nieduże pieniądze kupić narty używane w bdb stanie, np. na dobrenarty.pl faktycznie 400-500 zł za prawie nieużywany sprzęt.
    Ale wracając do tematu - jednak trzeba mieć trochę wytrwałości do snowboardu i liczyć się z tym, że kość ogonowa potrafi do wakacji później boleć.

Junior Member
    Tak jak u kazdego chyba - poczatki byly troche bolesne - kosc ogonowa, nadgarstki etc...

Ale sama nauka poszla mi lepiej niz na nartach - na desce czuje sie bardziej swobodnie

Moje początki się dopiero niedawno zaczęły i były bolesne W tym roku pewnie znowu będą. Ale się nie poddaję i chcę się dalej uczyć. Pamiętam jak byłam mała i uczyłam się jeździć na nartach - tez nie było łatwo. Ale w końcu zaczęło wychodzić.

Senior Member
    najważniejsza jest cierpliwość w końcu kiedyś zacznie wychodzić, a pierwsze upadki wspomina się jako śmieszne sytuacje

Junior Member

b2r.eu - przeszkody snowboardowe! Wyjazdy i szkolenia!

Witam!

Szkoła Born To Ride to dwójka uzdolnionych instruktorów snowboardu, którzy przekażą Ci tajniki snowboardu jakich nie doświadczysz na zwyczajnej lekcji. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że to Ty możesz wybrać gdzie chcesz się uczyć, kiedy i jak długo. Wymyśl swoje idealne lekcje, a my Ci je zorganizujemy!

Naszą drugą ofertą, to tworzenie przeszkód snowboardowych w sprzedaży detalicznej. Jedyna taka firma w Polsce! Marzysz o swoim snowparku? Skontaktuj się z nami, a Twoje sny staną się faktem!

Moje początki to ból tyłka do spadów. Ale obecnie to całkiem nieźle idzie. Małymi kroczkami trzeba się uczyć.
    www.open-info.eu

Junior Member
    Zdecydowanie tak jest małymi krokami do przodu bo po prostu jest to najlepszy sposób właśnie : ) jeśli chodzi o mnie to tak się sprawa ma, że ja próbowałem ale niestety to wszystko przerwałem i nie było już tak jakoś niestety kolorowo i fajnie ehh Jeśli chodzi o mnie to sprawa się przedstawia w taki sposób iż no wiecie na następny rok będę bardziej twardym graczem i się będę uczył bardziej systematyczniej.

Na poprawę nastroju zajrzyj na mojego bloga http://workpraca.bloog.pl/.
    Ostatnio edytowane przez Melodie77 ; 15-06-2015 o 13:48

Junior Member
    Początki były trudne i cieszę się że byłam młodsza, bo teraz pewnie po dwóch glebach bym się zniechęciłą na amen.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów