Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Samoopalacz

Samoopalacz

Nie chce chodzic na solarium bo ma jasna karnacje i musze tam spedzac godziny zeby bylo cos widac a denerwuje mnie ze jakas taka blada jestem moze wiecie jakie samoopalacze sa najlepsze(niekoniecznie musza byc tanie). Wazne jest dla mnie zeby podczas cwiczen nie pozostawial palm na ciuchach

Dla mnie najlepszy jest Loreal w tubie z błyszczącymi drobinkami, niestety plami bardzopo zastosowaniu zanim się umyjesz.

AniA_espanola
    Guest
    szybkie doscy efekty daje sopot z ziaji krem relaksujący i do tego balsam do ciała, praktycznie bardzo tani i byłam zadowolona z efektu ale juz po 2 tygodniach zaczał tworzyc smugi, i przestało jakos to działac..
    ps jelsi chcesz byc taka opalona to moshe zreczywiscie chodz na to solarium ale dokup sobie jakies prearaty brazujące..

Junior Member
    ja jestem tez przeciwna całkowicie chodzeniu nasolarium, mało tego nigdy tam nie byłam i się z tego bardzo cieszę. Dla mnie solarium, to jak modna, aczkolwiek dla niektórych przyjemne niszzcenie swego zdrowia. To tak, jak palenie papierosów, świadomie się ludzie trują. Oba przypadki naukowo mają naukowo potwierdzone działanie rakogenne.

Lubię stosowac samoopalacz, lekarze drematologii pozytywnie się tu odnoszą do tego kosmetyku. Jednak stwierdziłam,że jednak te droższe są najlepsze np. Vichy jest rewelacyjny!Zadnych zabarwień, nawilża. Polecam

Vichy jest rewelacyjny!
    Jak najbardziej się z tym zgadzam. Testowałam już wiele samoopalaczy i w rezultacie Vichy okazał się jednym z najlepszych. Efekt jest naprawdę świetny. Warto wydać troszkę więcej pieniążków, po naprawdę nie zostaną one wyrzucone w błoto.

Senior Member Awatar Silva
    Nivea ma fajny samoopalacz w sprayu. Niestety wszystkie samoopalacze oraz kremy brązujące, których używałam zostawiają ślady na ubraniach. Najlepiej wklepać wieczorem balsam i rano wskoczyć pod prysznic-wtedy nie powinno barwić ubrań.

Junior Member
    osobiscie jestem przeciwna stosowaniu samoopalaczy i tych drogich i tych tanich nawet super swietny samoopalacz po dluzszym stosowaniu tak wnika w skore ze chocbysmy drapaly sie szczotka i tak pozostana nam na ciele brzydkie choc male przebarwienia i naprawde ciezko jest sie tego pozbyc i tutaj juz niema wplywu na to jaka jest cena samoopalacza...im dluzej stosowany tym gorzej wrocic do jednolitego koloru skory ponadto sa miejsca na ciele ktorych nie jestes w stanie posmarowac sobie sama(no chyba ze ktos ci pmoze) ito rowniez wyglada nieestetycznie posamrujesz nogi OK ale stopy i palce u nog wysmarowane samooplaczem wygladaja karygodnie nie mowie tu o jakis zaciekach tylko poprostu..a zreszta sprobujciez kolei "opalona"noga a stopa biala wyglada nie zbyt czarująco moim zdaniem jesli chcesz miec fajny kolorek skory to idz 3 razy na solarium stosując oczywiscie jakis przyspieszacz plus balsamik ochronny(2w1 do kupienia w solarium)nie jest to drogie a jesli przez cale 365 dni w roku przed latem pojdziesz 3 razy na solarium nic sie z twoja skorką nie stanie jesli jednak jestes blada a masz ochote wyjsc w czyms co bedzie odslanialo jedna czesc twojego ciala zalozmy nogi SUPER POSMARUJ JE SAMOOPALACZEM:* pozdrawiam zyczac sloneczka ktore opala nas najpiekniej

Senior Member Awatar Silva
    Ja długo (wiele lat) stosuję samoopalacz i nie zauważyłam plam, które nie chciałyby się zmyć.
    A solarium nie polecam, na pewno nie jest to dobre rozwiązanie dla naszej skóry. Zresztą są osoby o jasnej karnacji, które trudno się opalają i bez sensu, żeby się smażyły na słońcu i w solarium. Tyle zachodu, a i tak nie nabiorą mocnego kolorytu. Wiem, bo sama mam jasną karnację i swoje przeszłam z opalaniem. Poza tym jest to niebezpieczne dla skóry.
    Natomiast jeśli ktoś się boi plam, to jakiś delikatnie brązujący balsamik, żeby jakiegoś kolorytu nabrać.

Junior Member
    balsamik owszem samoopalacz odradzam..co do tej karnacji to ja tez straaaasznie ciezko sie opalam ale chcoiasz dni slonecznych bylo malutko zdazylam zrobic sie brazowiutka bez pomocy solarium(o dziwo)tlyo ze powoli bedzie schodzic rpzy tej pogodzie..

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Ani slonce ani solarium nie jest bezpieczne dla naszej skory. Ostatnio tyle sie naczytalam o czerniakach skory ze ograniczylam solarium i nawet bylam u dermatologa sprawdzic czy z pieprzykow nic sie nie tworzy. Najwieksze z pieprzykow powinno sie czyms zaslaniac, nigdy tego nie robilam, ale teraz zaczelam.
    A tak to uwazam ze wszystko jest dla ludzi byle z umiarem. Solarium moze raz w tygodniu, nie widac az takich efektow ale lekki kolorek jest, chociaz nie jest sie az tak bladym.
    A samoopalacz uzywam rzadko, z Kolastyny /chyba / bylam bardzo zadowolona

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów