Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Samoopalacz

Senior Member Awatar Silva
    Tustusko, używałaś tego?

Co prawd to balsam brązujący, ale niektóre b.b. działają jak samoopalacze np.z Ziaji. Jest napisane, że to balsam brązujący, ale raczej przypomina mi samoopalacz.

Junior Member
    ja uzywam brazujacego dove summer glow i jestem zadowolona. opalenizna jest delikatna, ale zdecydowana. a do jasnej karnacji nadaje sie na pewno lepiej niz samoopalacz.

» Moderator Awatar TUSTUSKA
    Na mojej skorze niestety wszelkie balsamy brazujace zle dzialaja, zostawiaja plamy a nic sie koloryt skory nie poprawia a mam b. jasna karnacje.
    Dzisiaj planuje kupic samoopalacz z Vichy, tak jak polecaliscie, bo od tygodnia mam specjalna masc na krostki i nie moge chodzic na solarium a zle sie czuje ze soba

Junior Member
    No to bardzo złą lekturkę wybrałaś. Poczytaj na stronach solarium.pl
    Nie robię reklamy, ale tam jest kilkaset informacji, które są bardziej rzetelne aniżeli prasa kobieca. Pamiętaj, że bez słónca nie było by życia na tej planecie, tak więc twierdzenie, że słońce i solarium są bebe... jest całkowicie bezpodstawne i zarazem głupie. ( Sorry nie chce cię obrazić) ale to jak widać wina prasy, a nie moja.

Cytat Zamieszczone przez sunline77 Zobacz posta
    No to bardzo złą lekturkę wybrałaś. Poczytaj na stronach solarium.pl
    Nie robię reklamy, ale tam jest kilkaset informacji, które są bardziej rzetelne aniżeli prasa kobieca. Pamiętaj, że bez słónca nie było by życia na tej planecie, tak więc twierdzenie, że słońce i solarium są bebe... jest całkowicie bezpodstawne i zarazem głupie. ( Sorry nie chce cię obrazić) ale to jak widać wina prasy, a nie moja.
    Co do słońca to rzeczywiście jest nam potrzebne, ale uwierz-to które do nas dociera kiedy np. wychodzimy do miasta spokojnie nam wystarczy. Strony o solarium nie powiedzą Ci prawdy, bo by im się to raczej nie opłacało

Tu jest fajny artykuł na medicaveb

I jest to artykuł na stronie związanej z medycyną napisany przez panią mgr Barbarę Kwiatkowskę biotechnologa.

Junior Member
    w moim przypadku samoopalacze zdecydowanie odpadają, nie jestem ich zwolenniczką. Może z tego względu że nie trafiłam jeszcze na jakiś idealny, wszystkie zostawiają brzydkie ślady, smugi na ciele a oprócz tego ta koszmarna woń o nie! nigdy więcej!

Junior Member
    A ja od czasu do czas delikatnie posmaruję się ziają i jest ok. Plamy są niestety nieuniknione. Ale coś za coś :-) Ja czekam już na nasze letnie słoneczko, nie ma to jak naturalna opalenizna.

Junior Member
    Stosuję samoopalacz do twarzy i ciała GOLDEN BRONZE EVA NATURA. Według mnie jest to jeden z nielicznych samoopalaczy, gdzie praktycznie do minimum wyeliminowany jest ten nieprzyjemny zapach skóry, kiedy odczuwamy używając innych samoopalaczy. Jak dla mnie extra. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany to najlepsza cena według mnie na ten samoopalacz jest w sklepie internetowym polleny. Pozdrowionka!

a bym nie ryzykowała z samoopalaczami. trzeba wiedzie jak dobrz rozprowadzic inaczej zostaja plamy. lepeij krem opalizujacy, urzywasz dluszej i eket po paru dniach ale z ato bardziej bezpiecznie. poza tym sa takie natryski opalajace ale to w gabinetach i nigdy nie urzywalam

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów