Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Samoopalacz

A ja mam bardzo jasną karnację i jest mi z nią dobrze. Nie lubię się opalać i nie chodzę na solarium (uważam, ze jedno i drugie jest niezdrowe), nie używam też samoopalacza, czy kremów brązujących. Czemu chcecie zmieniać kolor swojej skóry? Nie mogę tego zrozumieć

hej Dziewczyny,
    osobiście lubię od czasu do czasu iść na solarium, nie lubię wręcz samoopalaczy, próbowała kilku i jak nie brudził ubrań, to mi nie ładnie pachniał to zostawiał smugi jak źle rozcierałam....

ale nie ma co przejmować się bladą/jasną karnacją! W tym sezonie jest wręcz wskazana Opalenizna nie będzie modna. Jasna karnacja, przydymione oczko, elementy retro i jest lux

Zimą opaleniznę zapewnia mi Aktywny krem samoopalający HB. Opalenizna przty nim wygląda w 100% naturalnie, nie mam żadnych problemów ze skórą - opalenizna jest równa. Ten produkt jest oparty na naturalnych produktach, czyli po prostu na pewno nie zaszkodzi.

Samoopalacz super. A czy Państwo interesowaliście się marchewką i jej jedzeniem. Jak nie warto poczytać na ten temat. Dokładnie im więcej sie je marchwi tym lepiej sie naturalnie opala i bardziej intensywnie.
    www.open-info.eu

Junior Member
    do twarzy fajna jest ziaja - krem brązujący SOPOT, delikaty i daje fajny efekt bez smug a nie ma sie co oszukiwac - po solarium wczesniej czy pozniej wyjda nam plamy, sama doświadczyłam ;/

Junior Member Awatar Agitopl
    Teraz po wakacjach warto zainwestować w preparaty utrwalające opaleniznę, żeby ta utrzymała się jak najdłużej. Potem można stosować balsamy brązujące, żeby nadać skórze naturalny odcień i połysk.

Junior Member
    warto raz na kwartal przejsc sie na solarium jesli chodzi o samoopalacze to raczej stronie. ew. chusteczka samoopalajaca, bo nie zostawia smug

Junior Member
    Juz nie raz moja Pani miala problemy ze smugami, dlatego raz na ruski rok chodzi na solarium

Junior Member
    Ja chodzę na opalanie natryskowe. Ładny i szybki efekt daje. Samoopalacz zostawiał mi smugi, nie wiem czemu .Po natryskowym mam równomierną opaleniznę.
    Ostatnio edytowane przez cytrynka90 ; 20-06-2014 o 16:10

Senior Member
    mi sie nie podoba to natryskowe

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów