Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Samoopalacz

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    moja dziewczyna korzysta z Green People Mleczko samoopalające - i muszę przyznać że efekty są naprawdę dobre
    raczej nie będzie musiała już opalać się na plaży

Question

To jest tylko sztuczny samoopalacz i nie radzę go stosować bo akurat po co..Jeśli chodzi o mnie to ja tego nie używam bo wtedy się czuję dosłownie jak jakiś dziwny facet ; P jak już z natury jestem biały to akurat tak jakoś magicznie się czarny nie zrobię i na to akurat nic nie poradzę - no może by się to zmieniło jakbym chodził na solare

Zobacz coś nowego niż zwykły blog -http://www.meblejana.e-blogi.pl/komentarze,211881.html. - Wejdź i skomentuj.
    Ostatnio edytowane przez Repauline88 ; 01-06-2015 o 17:51

Czasem się przydaje,ale tylko w wybranych i wyjątkowych sytuacjach kiedy na szybko potrzebujemy ładnej opalenizny. Warunkiem będzie jego równomierne rozprowadzenie,to ważna sprawa.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Zdrowie-i-uroda_pl Zobacz posta
    Czasem się przydaje,ale tylko w wybranych i wyjątkowych sytuacjach kiedy na szybko potrzebujemy ładnej opalenizny. Warunkiem będzie jego równomierne rozprowadzenie,to ważna sprawa.
    no chyba że jest to bardzo dobry samoopalacz, ja stosuje fake bake i on jest ciemny widać gdzie go się naklada, idzie sie z nim spac a potem rano zmywa. kosztuje wiecej bo okolo 80 zl ale starcza na bardzo długo no i przede wszystkim działa jak powinien plus można stopniować efekt łądnej brazowej opalenizny a nie pomarańczki

No chyba że tak,ale jak piszesz: to koszt powiedzmy tych 80zł,więc także nie jest najtańszy. Samoopalacz to ratunek na szybką opaleniznę na jeden wieczór czy poranek i w takich kategoriach go rozpatruję

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów