Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Anorektyczne podejście

 1. #21
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  7
  Jak jest taki problem to trzeba szybko lecieć do jakeigoś lekarza specjalisty on zazwyczaj może pomóc chorej osobie. Nie można tego lekceważyć..Bo jeśli to się zlekceważy to wtedy może być krucho z cżłowiekiem..Później może być tylko jeszcze gorzej o wiele gorzej.

 2. #22
  Wiesz nie tylko modelek, ja miałam anoreksję tylko dla tego że rodzina na mnie źle patrzyła, była inna i jestem inna. Ale już teraz wiem że byłam głupia, popełniłam błąd, mam problemy z nerkami i wątrobą, nigdy w życiu więcej

 3. #23
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2015
  Posty
  6
  Dokładnie tu wymagane jest przede wszystkim odpowiednie podejście do chorej osoby i zrozumienie - zmuszanie na siłe do jedzenia nie jest rozwiązaniem.

 4. #24
  Anoreksja to cichy zabójca... Najgorsze jest to, że pojawia się niespodziewanie, nie daje o sobie znać, dopiero kiedy jest już za późno - bliscy orientują się, że dieta poszła za daleko. Mam wrażenie, że zaburzenia odżywiania to efekt uboczny poniżania związanego z wagą i estetycznymi aspektami zbędnych kilogramów. Może gdybyśmy nie mieli do czynienia z gazetami, które mówią nam ile cm w tali jest okej to częstotliwość występowania Anoreksji nie byłaby tak duża.

 5. #25
  To straszne jak ludzka psychika potrafi nas zniszczyc.

 6. #26
  Junior Member
  Dołączył
  May 2016
  Posty
  14
  Anoreksja jest chorobą bardzo śmiertelną, moja kuzynka chorowała, naoglądałam się w szpitalu takie osoby. A uwierzcie że 90% miało podłoże psychiczne. Moja kruszynka też przez nękanie o otyłość wpadła w tą chorobę, jedynie co mogę powiedzieć rozmawiajcie z dziećmi swoimi, a jak już choruje ktoś z rodziny dbajcie o ich odżywianie, jeśli nie chcą stałego pokarmu przyjmować, niech piją suplementy zastępujące na przykład Nutramil nie pozwólcie doprowadzić do niedożywienia, do anemii.

 7. #27
  Junior Member
  Dołączył
  Sep 2016
  Posty
  5
  Podobno anoreksja wynika z chęci ucieczki od własnego ciała. Taką interpretację podają niektóre gałęzi psychologii.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •