Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ortoreksja

Ortoreksja

Co sądzicie o artyukule Pani Czarnewicz-Kamińskiej?? Zachęcamy do dyskusji

http://fit.pl/eksperci/ortoreksja__j...78,1415,0.html

Senior Member

:D

"Moda na szczupłość - rozmiar 36"

:) Święte słowa :)
    Jak ktoś nie ma rozmiaru 36, no góra 38 to już absolutnie nie jest cool ani ok ani nic w tym stylu ;)
    To sie wbija do głowy i pozostaje w świadomości, że jeśli dziewczyna nie mieści się w 36 to już jakaś 'niepełnowartościowa' jest :)
    Ciekawa jestem kiedy to się zmieni, czy w ogóle się zmieni :)

Ale z drugiej strony... fajnie być szczupłym, nieprawdaż?:>

Senior Member
    Ciekawe jak ja mam sobie biust wsadzić w 36? Chyba odciąć 8)

Senior Member

:D

Nie wiem nie widziałam Cię, to raz, a jakbym zobaczyła to coś byśmy poradziły?:D
    Tu odciąć, tam dokleić :PP

Senior Member
    a ja widzialam i sie zglaszam- ja wezme troche od ciebie Aga!

zdrowym trzeba byc , a nie umeczonym dieta...to wiemy wszystkie, ale fajnie jest byc szczuplym, to prawda:-)
    o ile ze zdrowiem to w parze idzie

Junior Member
    ale to 36 to w sumie wymóg. bo innych rozmiarów wśród fajnych ubrać to ze świecą szukać :evil: . a ja chyba jeszcze nóżki poucinam sobie trochę, bo wszystko za krótkie :wink:

Senior Member

:P)))))))))

O no to ja z kolei z chęcia trochę tych nóg bym sobie wzięła, żebym już nie musiała skracać wszystkich spodni jakie kupię:P

Senior Member Awatar jagienkaFit
    każdy ma jakieś ale do siebie nie ma kobiety bez kompleksów - albo je skrywa, albo sie do nich przyznaje... rozmiar 34 - 36 zyskaują miano kultowych ale to po prostu głupota, bo każdy ma zapisaną w genach inną wagę i inne proporcje czy kształt sylwetki

Junior Member Awatar Martta
    Szkoda, że tego artykułu już nie ma albo link nie działa. W każdym razie poszukałam nieco w sieci na ten temat.

Znam takie dziewczyny, które w każdym jedzeniu widzą tylko kalorie i mają niemalże obsesję na ich punkcie. Tak samo jak niektóre chodzą wyłącznie do sklepów ze zdrową żywnością. Ale ja uważam, że wszystko jest dla ludzi i jakiekolwiek jedzenie okraszone porcją ćwiczeń jest dobre. Jeżeli mam na coś ochotę, to nie robię sobie problemów

Senior Member Awatar jagienkaFit
    właśni się nie zgodzę - już teraz nie wszystko jest dla ludzi, był o -jakieś 2 pokolenia wstecz, teraz nadużywamy cywilizacji, niszczymy sie od środka, bo widzimy tylko przyjemność
    mówią "i tak trzeba na coś umrzeć"
    ja sie pytam "to wszystko jedno czy umrzesz w wieku 50 lat na przerzuty nowotworowe- w bólach i pozostawiając ukochane osoby czy np. dozyc 80-90 lat i być nadal aktywnym?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów