Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gdzie działają takie kluby?

Senior Member

Gdzie działają takie kluby?

U nas to jeszcze mało popularne, ale wiem, że w Polsce działają takie kluby. wiecie coś na ten temat?

Senior Member Awatar KAnka
    Ja kojarzę Hasao Cheerleaders, które tańczyły kiedyś dla Legii.
    Prowadził dziewczyny Tomek Zamiela - znany z fitnessowego światka
    Teraz nie wiem kto jest choreografem, ale Hasao z tego co kojarzę wciąż działają.

Senior Member
    cheerleadering robi się modny I kluby uczące cheerleaderki coraz częściej są zakładane przy klubach sportowych, zwłaszcza tych, które grają w najwyższej klasie rozgrywkowej

w moim mieście jeszcze cicho o cheerleadering
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Byłam na kilku meczach i zawsze były cheerleaderki. Co prawda, mam do nich jakieś dziwne uprzedzenie, zawsze mi sie wydaje, że są to głupie dziewczyny, a wszystko przez filmy, które stworzyły taki dziwny stereotyp.

cheerleaderki

Zespołów cheerleaders jest teraz bardzo dużo. Są rozgrywane zawody w tej dyscyplinie, która zaczyna przejmować wiele przepisów z europejskich federacji zrzeszających zespoły cheerleaders, co nie zawsze w polskich warunkach wychodzi na dobre.
    Odpowiadając na pytanie, to praktycznie przy większości drużyn sportowych są już cheerleaderki. Jedne są "oficjalne klubowe" inne, to zespoły niezależne podpisujące umowę z klubem na występy podczas zmagań sportowych.

Odnośnie stereotypów dotyczących samych cheerleaderek, to fakt spotykam się z nimi non stop. Jak i z tym, że cheerleading to tylko machanie pomponami, a wcale tak nie jest. Pomijając fakt coraz bardziej zaawansowanych choreografii, w których liczy się precyzja i synchronizacja, to jeszcze dochodzą do tego elementy gimnastyczno-akrobatyczne, gdzie np. przerzut bokiem, czy szpagat są minimum obowiązkowym dla każdej cheerleaderki.

Jednak i tak wszystko zależy od zespołu na co jest nastawiony, czy na cięzką pracę czy na "pokazywaniu się".

Wydaje mi się, że tego typu grupy są niestety jeszcze za mało znane w Polsce. Z zazdrością patrzę na tego typu grupy w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest to niemal sportem. Może zamiast typowych sportów w szkołach średnich warto by było spróbować właśnie czegoś takiego.

Gdzie dzialaja takie kluby

gosport, decathlon , szukaj w tego typu sklepach. Ewentualnie tak jak mуwi? , carrefour itp.

услуги продвижения

Uprawnienia umieszczania postów