Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: trądzik

Senior Member

trądzik

mam problemy z trądzikiem. Znacie jakieś skuteczne metody na pozbycie sie go??

dobra dieta oczyszczająca, bogata w błonnik

poza tym w pielęgnacji cery trądzikowej pomoże olejek z drzewa herbacianego, oczaru wirginijskiego, okłady z soli termalnej, drożdże, aloes i płatki owsiane
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member
    Nie wiem czy zauważyłyście, ale trądzik to obecnie jakaś plaga... w młodości człowiekowi mówili, że to okres dojrzewania, a obecnie jak popatrzycie po znajomych, to przynajmniej 1/3 ma problem z trądzikiem w wieku jeszcze 26 lat. Kwestia odżywiania? To czemu faceci nie mają, jedzą to samo?:P
    Ja myslę, że jedynymi osobami którym na rękę nie byłoby całkowite usunięcie trądziku, są firmy produkujące preparaty na te pryszcze. Im więcej się smarujesz, tym więcej po pewnym czasie wyskakuje... tak sobie myślę...

Senior Member
    Dokładnie. Z trądzikiem borykają się zarówno starsi, jak i młodsi ludzie. Ja też miałam problemy z trądzikiem i koleżanka poleciła mi maseczkę drożdżową. Musze przyznać, że po miesiącu stosowania cera się poprawiła
    Przepis na maseczkę:
    2 dag drożdży rozprowadzamy letnim mlekiem na papkę, nakładamy na twarz na 20 minut. Maseczkę zmywamy gorącą wodą, spłukujemy zimną.

uporczywe krostki

tez kiedyś nie mogłam poradzić sobie z takimi problemami, czasem wystarczy zmienić dietę i pielęgnację skóry- pić dużo wody mineralnej, używać dobrego żel oczyszczającego, tonizować skórę, używać kremu nawilżającego, ale nie tłustego. Warto ograniczyć czekoladę, chipsy, majonez, ketchup,ocet oraz ser żółty. Oczywiście efekty widać dopiero po jakimś czasie, ale cera na pewno się poprawi

Junior Member

na trądzik

Moim zdaniem dobre kosmetyki powinny Ci pomóc. Od siebie mogę polecić linię Clean&Fresh Nantes: bardzo dobre preparaty, które mi pomogły w walce z tradzikiem i przetłuszczającą się cerą

polecam jeszcze herbatę z fiołka trójbarwnego, oczyszcza i poprawia stan cery
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Moja rada - fluor. Pasta do zębów ma go od groma. Posmaruj pastą miejsca występowania trądziku, zostaw na noc i po tygodniu porównaj twarz przed i po

Jest jedna bardzo skuteczna metoda - dermatolog

Dermatolog tak, ale ważne by był dobry. ) Poza tym odpowiednia pielęgnacja - nie dopuszczanie do wysuszania skóry.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów