Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: awf

Senior Member

awf

Hej,
    Po maturze mam zamiar wybrać się na AWf. Możecie mi polecić jakąś dobrą uczelnie? Warszawa, Częstochowa czy może Kraków?

Senior Member Awatar KAnka
    Częstochowy nie polecam, bo... tam nie ma AWF-u
    Wejdz sobie do działu uczelnie w strefie edukacji i tam znajdziesz listę krajowych AWF
    http://www.fit.pl/akademiafitness/st...w,177,1,0.html

Subiektywnym okiem absolwenta stołecznej polecam AWF Warszawa
    Ale wybór AWF uzależnij od indywidualnych preferencji np. dysycpliny, którą trenujesz. W Warszawie jest mocna sekcja pływania w AZS (Otylia, Korzeń), Kraków i Katowice sportami zimowymi stoją, a w Gdańsku króluje żeglarstwo.
    Inne są warunki sportowe, różne specjalizacje i kursy dodatkowe, różne egzaminy rekrutacyjne.

O jakim kierunku myślałaś? WF, tir, rehabilitacja?

Junior Member
    Moim zdaniem Warszawa i dlugo, dlugo nic

Junior Member
    Polecam Wyższą Szkołę Zarządzania i Coachingu. Co prawda z Wrocławia, ale mają chyba obecnie najciekawszą ofertę, zarówno studiów licencjackich, jak podyplomowych. (wszystko na www.wszic.pl ). Ponadto od kumpla wiem, ze stawiają przede wszystkim na praktykę, więc można się sporo nauczyć.

Pozdro

Olo, też uwielbiam warszawską uczelnię, ale nie powiem, że aż tak odstaje na plus od innych AWF-ów.
    W rankingach edukacyjnych jest pierwsza od lat, ale jeśli chodzi o warunki studiowania to są różne. Warszawa ma najlepszą ofertę wyjazdów na Erasmusa (tzn miała jak ja studiowałam), ale jeśli chodzi o życie studenckie to chyba najgorzej.
    Spowodowane jest to po części słabą organizacją, a po części faktem, że w W-wie większość studentów pracuje dorywczo i nie angażuje się w uczelniane akcje studenckie.

Jeśli chodzi o życie studenckie to króluje filia AWF Warszawa w Białej Podlaskiej. Małe miasto, pracy nie ma to studenci balują, że aż miło, a przychylne im władze zgadzają się na wiele rzeczy, samorząd studencki super działa.

Senior Member
    ja o wf, a tak dokładnie to o specjalizacji trenerskiej lub coś związane z marketingiem sportowym. A coś mi mówiło, że w Częstochowie jest awf ale może się przesłyszalam. Ja trenuję siatkówkę, więc myślałam żeby coś w tym kierunku iść

To może pomyśl o kierunku sport?
    Jeśli nie chcesz być nauczycielem, a trenerem to sport może być dobrym wyborem.

Senior Member
    hm.. może i sport to nie jest taki zły pomysł?? a możesz polecić jakąś dobrą uczelnię???

Senior Member
    Ja mam kilku znajomych na AWFie w Katowicach, bardzo sobie chwalą, ale tak właściwie każde ma inne oczekiwania względem uczelni wyższych, więc ciężko stwierdzić czy Tobie też by się tam podobało

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów