Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: awf

Junior Member
    Zależy co rozumiesz po przez pojęcie "dobra uczelnia",wszędzie kształcą tak samo i zapewniają dane kompetencje w konkretnym zawodzie instruktora czy nauczyciela w-f. Nie mniej jednak wszędzie też trzeba się po prostu uczyć...

Angry

Według mnie dobra uczelnia gdzie jest awf to taka państwowa a nie taka gdzie po prostu taka, która jest prywatna i co tutaj zdecydowanie się utrzymuję dzięki studentom - bo jak tutaj to inaczej wytłumaczyć to, że ona w dobry sposób funkcjonuję heeeh Ja nie wiem czy teraz się opłaca iść na studia na awf ;//

Wyróżnia od konkurencji szkolenia unijne sprawdz,a wrócisz!
    Ostatnio edytowane przez Prokeesha76 ; 05-05-2015 o 13:39

Angry

Jeśli ktoś ma pasję akurat być jakimś profesjonalnym instruktorem lub po prostu być nauczycielem wf to powinien iść na takie studia : ) bo jeśli nie mam w planach zostać nauczycielem albo nawet trenerem to nie ma po co nawet tam po co iść hee jeśli o mnie chodzi to ja się bardzo cieszę, że na to nie poszedłem bo po tych studiach bym klepał bezrobocie

Tylko u nas wyszukany prezent tapety z włókna szklanego Znajdź go tutaj!
    Ostatnio edytowane przez edradevil97 ; 25-05-2015 o 16:10

Angry

No i dobrze zrobiłeś bo teraz w Polsce z tego co czytam jest zdecydowanie mniej osób i zdecydowanie mniej dzieci się rodzi..NIestety to są takie fakty z którymi trzeba się pogodzić. Takie zawody jak nauczyciel po prostu niestety mają mało etatów i żeby czasem się dostać trzeba mieć dobre znajomości albo być super sportowcem.

Jak szukacie informacji to zapraszam http://kuchniamargaret.blog.se/, to mój blog!
    Ostatnio edytowane przez ECOSUNNI2777 ; 26-05-2015 o 11:51

Junior Member

Unhappy

Interesuje mnie, czy jest tutaj ktoś, kto studiuje lub studiował na AWF?
    To było takie moje marzenie z dzieciństwa. Później, myśląć o przyszłości wybrałem polibudę, ale zawsze gdzieś w głowie to marzenie zostało. Postanowiłem je spełnić w wieku 30 kilku lat - tak dla siebie. Co prawda nie dziennie tylko zaocznie, ale i tak chcę być w super formie. Studia mam zamiar rozpocząć w październiku 2015 r. - stąd moje pytanie. Jak najefektywniej się przygotować? Na co zwrócić największą uwagę. Póki co pracuję nad kondycją i rozciąganiem, bo to najbardziej zaniedbałem.

Sprawdź naszego bloga https://remontadasia.wordpress.com/2...bka-aranzacja/ - zupełnie nowe spojrzenie.
    Ostatnio edytowane przez Bogudar90 ; 01-06-2015 o 17:46

Chłopie to żeś się zdecydował ale skoro masz pasję to po prostu możesz coś działać - chociaż po prostu musisz zdawać sobie sprawę, że właśnie po prostu może być trochę ciężko w tym zawodzie znaleźć pracę..Według mnie jak mi mówili koledzy co kończyli awf po prostu zdecydowanie musisz jakoś no nie wiem się rozciągać i mocno trenować pływanie.

Również polecam AWF w warszawie. Ja osobiście tam nie studiowałem ale mam dużo znajomych na tym kierunku i praktycznie każdy sobie chwali.

Cytat Zamieszczone przez zajac87 Zobacz posta
    Również polecam AWF w warszawie. Ja osobiście tam nie studiowałem ale mam dużo znajomych na tym kierunku i praktycznie każdy sobie chwali.
    Każdy może sobie to chwalić ale czy później po tej uczelni można znaleźć bez problemu jakąś pracę w zawodzie czy byłby z tym problemy ? Bo ja słyszałem takie opinie, że teraz po AWF bardzo ciężko jest znaleźć pracę bo niestety mało jest etatów a ten kierunek kończy tak bardzo dużo osób..Jest nadmiar tych magistrów niestety kierunków AWF..A gdzie obiecane miejsca pracy ?

Cytat Zamieszczone przez olik18 Zobacz posta
    Hej,
    Po maturze mam zamiar wybrać się na AWf. Możecie mi polecić jakąś dobrą uczelnie? Warszawa, Częstochowa czy może Kraków?
    Oczywiście, że Kraków. Nie znam nikogo, kto by nie twierdził, że to najlepsza uczelnia. Jest mnóstwo zajęć z naprawdę świetnymi, wymagającymi nauczycielami i trenerami. Nie będziesz załować.

Cytat Zamieszczone przez Rickeykrk1331 Zobacz posta
    Każdy może sobie to chwalić ale czy później po tej uczelni można znaleźć bez problemu jakąś pracę w zawodzie czy byłby z tym problemy ? Bo ja słyszałem takie opinie, że teraz po AWF bardzo ciężko jest znaleźć pracę bo niestety mało jest etatów a ten kierunek kończy tak bardzo dużo osób..Jest nadmiar tych magistrów niestety kierunków AWF..A gdzie obiecane miejsca pracy ?
    Tak, tu niestety zdecydowanie masz rację. Bardzo często ląduje się w jakiejś zapyziałej podstawówce, gdzie nie ma z kim współpracować, uczniowie się tylko zwalniają, dyrektorka irytuje, a pieniądze żadne.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów