Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: awf

Dobrze się zastanów, zanim pójdziesz w tę stronę. Moze lepiej zstawić sobie sportowe sprawy tylko w charakterze hobby. Mój mąż właśnie jest wuefistą Narzeka cały czas, aż mi się słuchać nie chce...

Junior Member
    Pracowałem jako wuefista przez rok i powiem szczerze, że nie jest to taka łatwa praca jaka się wydaje. Większość dzieci nie chce się ruszać i nie lubi lekcji w-fu, pomimo że organizowałem różne ciekawe zajęcia. Tę prace należy wykonywać z powołania, inaczej szybko będziecie mieli dość.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Życie wuefisty nie jest takie złe, ale wiadomo - ma to wszystkie minusy jakie mają zawody nauczycielskie. Jeżeli ktoś nie lubi kontaktu z dziećmi/młodzieżą to nawet niech nie mysli o tego rodzaju pracy.

Nie ma tych miejsc pracy a teraz roku na rok produkuję się coraz więcej i masowo tych nierobotnych studentów. Co im pasowało, że kasę od rodziców otrzymywali na stancję czy na akademik. Zamiast się uczyć na tym awf to oni bardzo często właśnie chodzili na imprezy.

Moim zdaniem Warszawa i dlugo, dlugo nic

Ja coraz częściej myślę o awf ale nie wiem jaka uczelnię wybrać

Katowice są okej

Junior Member
    W Krakowie też ponoć mają całkiem fajny program nauczania na AWF. Tylko właśnie - warto zastanowić się, czy jest po tym praca. W szkole może być o nią trudno, chyba prędzej można znaleźć coś poza systemem edukacji. Teraz coraz popularniejsi są "trenerzy personalni". Może ten trend utrzyma się jeszcze trochę i po tym, jak zdobędziesz gruntowną wiedzę, będziesz mógł udzielać profesjonalnych porad na poziomie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów