Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Która jest najpiękniejsza?

Senior Member

Która jest najpiękniejsza?

Jest mnóstwo rankingów i konkursów, a według was, kto jest najpiekniejsza Polką?

Senior Member Awatar jagienkaFit
    sporo jest pięknych Polek, ciężko zdecydować sie która jest najpiękniejsza może Grazyna Torbicka - praktycznie jakby czas sie dla niej zatrzymał - i chyba bez liftingu...?

Junior Member
    Tak... ja przyłączam się do zdania o Grażynie Torbickiej. Może nie jest już najmłodsza, ale cały czas wygląda pięknie i młodo. Myślę, że G. Torbicka nie stosuje liftingu.

Junior Member
    każda jest piękna, jeśli wszystko jest naturalne i nie wspomagane liftingiem lub szprycami

to prawda naturalność jest najpiękniejsza, ale wśród gwiazd raczej ciężko o nią
    http://www.open-info.eu/category/poradniki/

Junior Member

najpiękniejsza w klasie...

Cytat Zamieszczone przez alicyjka Zobacz posta
    Jest mnóstwo rankingów i konkursów, a według was, kto jest najpiekniejsza Polką?
    Dla mnie Natasza Urbańska....

Junior Member
    No Torbicka trzyma się znakomicie, ale dla mnie Dereszowska jest najładniejszą Polką .

Junior Member
    A mnie się podoba Ewa Wachowicz miss Polonia chyba z 1992.

Jeśli oceniać samą twarz to moim zdaniem najpiękniejsza jest modelka Magdalena Frąckowiak, niestety jest niesamowicie szczupła, a to już tak bardzo mi się nie podoba. Chociaż przepięknie wyglądała, gdy brała udział w pokazach Victoria Secret. Cudo.

Jak dla mnie najśliczniejsza jest Aneta Kręglicka. Wiem, że to mało oryginalne, bo w końcu to Miss Świata, ale ona jest cudna. Piękna figura, ciało, rysy twarzy, klasa sama w sobie. W dodatku ma już swoje lata a z każdym rokiem tylko zyskuje. Prawdziwe powiedzenie, że kobieta jest jak wino.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów