Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: Macie sposób na stres?

A mi jak nic z tych powyżej wypisanych sposobów nie pomaga to zwyczajnie biorę ziołowy nervomix control i stres mija Szczególnie w stresie związanym z pracą...

Staram sie zająć myśli czym innym, ksiażką albo filmem albo rozmową z kimś na inny temat. Nie myśleć. Wiem, to nie za dobrze bo wypieram ale tak już mam ;p

Junior Member
    Czasami niezdrowo kupuję czekoladę kiedyś byłam strasznie nerwową osobą, każda decyzja i wszystko inne u mnie wiązało się ze stresem. Potem zaczęłam robić niektóre niekomfortowe rzeczy bez zastanawiania się nad tym i zaczęłam się powoli uodparniać. Ciężka droga, ale warta swojej ceny.

Ja ze stresem radzę sobie poprzez muzykę
    Z forum korzystam od dawna więc postanowiłam założyć konto
    Mój ostatni post: Jak działają plastry na odchudzanie sliminazer?

Junior Member
    Zgadzam się na mnie również najlepiej działa dobry trening. Zmęczenie pomaga w pozbyciu się napięcia. Poza tym staram się wyciszyć to ważne by nie chodzić spać gdy jesteśmy zestresowani i napięci.

Junior Member
    Też zwalczam stres muzyką.

Junior Member
    Na pewno sport i muzyka, na mnie dobrze jeszcze działa Biovital tonik, jak nie piję to stresuje się dużo bardziej i chodzę ciągle podminowana, jak sobie kupię i pije jak zalecają te 30 ml dziennie to wiele rzeczy puszczam mimo uszu i nawet mąż mówi, że widzi różnicę w moim zachowaniu, dużo mniej się go czepiam. A w sumie żadnych cudów w toniku nie ma, wyciąg z głogu który działa właśnie wyciszająco.

Senior Member
    No pewnie, że mam. Prawie każdy z nas jakiś tam sposób ma. Moim jest poświęcanie się mojej pasji, czyli kolekcjonowaniu naklejek. Uwielbiam to robić! Wyszukuje najlepsze naklejki na internecie i wklejam je do albumu. Tydzień temu zamówiłem sobie na http://hologramki.pl/ naklejki na legitymacje i jestem nimi oczarowany! Wyglądają jak prawdziwe i są świetnym nabytkiem

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów